Zamknij
REKLAMA

czwartek, 13.02, godz. 18.00

Sochaczew, ul. Żeromskiego 8


ino Odeon serdecznie zaprasza 13 lutego o godzinie 18:00 na czwarte spotkanie w ramach cyklu KOBIETY W ROLI GŁÓWNEJ. Spotkanie nie tylko dla kobiet, ale przez nie inspirowane, podczas którego rozgrzejemy się kawą i herbatą, zjemy pyszne ciacho i będziemy wierzyć, że podczas losowania nagród szczęście uśmiechnie się właśnie do nas. Jednak to co wyróżnia nasz cykl to wartość edukacyjna, która ma przyświecać naszym spotkaniom i która być może będzie miała wpływ na zmianę naszego światopoglądu.

Przed filmem odbędzie się prelekcja pod tytułem: "Błąd systemu" - jak radzić sobie z buntem dzieci.

Gośćmi wydarzenia będą Danuta Gołkowska – pedagog, terapeuta w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sochaczewie, Mariusz Więcek - wicedyrektora Akademii Prymusa Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Leonarda da Vinci w Sochaczewie, Jolanta Tabara - pedagog szkolny, oligofrenopedagog, specjalista terapii pedagogicznej, logopeda.

Spotkanie poprowadzi Pani Katarzyna Pyś-Fabiańczyk - Prezeska Stowarzyszenia "Ladies First", Certyfikowany Life Coach PWC i Mentorka Biznesu.

Po tych emocjach obejrzymy obsypaną nagrodami opowieść o potrzebie uwagi, miłości i czułości w filmie pt. "Błąd systemu".

O FILMIE:
Benni ma zaledwie dziewięć lat, a doświadczeniem mogłaby obdzielić kilkoro swoich rówieśników. Do jakiejkolwiek placówki by nie trafiła, prędzej czy później zostaje z niej wydalona. Takie przypadki, jak niewinnie na pierwszy rzut oka wyglądająca Benni, w slangu pracowników socjalnych nazywane są „łamaczami systemu”. Za agresją, krzykiem, gwałtownością, które charakteryzują zachowanie dziewczynki kryje się jeden cel. Jest nim desperacka chęć powrotu do domu i życie u boku ukochanej matki. Kobieta ma jednak spore wątpliwości, obawiając się, że krnąbrna córka nie pozwoli jej ułożyć sobie na nowo życia. Kiedy kolejne sposoby nie pomagają poskromić wybuchowego charakteru Benni, niespodziewanie pojawia się światełko w tunelu w osobie nowego opiekuna Michy. Czy uda mu się odnieść sukces tam, gdzie wszyscy inni postawili na dziewczynce krzyżyk?


 


wtorek25 lutego

czwartek27 lutego

piątek28 lutego

sobota29 lutego

niedziela1 marca

środa4 marca

czwartek5 marca

piątek6 marca

sobota7 marca

niedziela8 marca

środa11 marca

czwartek12 marca

sobota14 marca

niedziela15 marca

czwartek19 marca

piątek20 marca

sobota21 marca

niedziela22 marca

środa25 marca

sobota4 kwietnia

sobota25 kwietnia
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone