Zamknij
REKLAMA
5
13:08, 03.11.2022
Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym miesiącu Netto otworzy swój sklep w przebudowywanym obiekcie Tesco w parku handlowym Multishop Sochaczew. W ostatnich dniach na witaczu obok szyldu OBI pojawiła się też miedzy innymi tablica sklepu Netto. Wiadomo także, że w grudniu w tym samym budynku zaplanowano otwarcie sklepu marki Action.
1
15:05, 03.10.2022
Alternator to urządzenie, które zamienia energię mechaniczną na energię elektryczną w pojazdach. W związku z tym ładuje akumulator podczas pracy silnika. Warto zauważyć, że urządzenie to jest podatne na awarie.
00:02, 04.07.2022
Kochasz drewno? Tak? To znaczy, że nie oprzesz się drewnianym żaluzjom wewnętrznym - są szczególnie wszechstronne, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, a także wyjątkowo trwałe i tego świetnie spełniają swoją podstawową funkcję! Jak umiejętnie połączyć żaluzje wewnętrzne drewniane z wystrojem pomieszczeń? Podpowiadamy wspólnie z marką ANWIS!
00:00, 31.03.2022
Plisy są w ostatnich latach bardzo popularne zarówno w modzie, jak i designie czy architekturze. Nie dziwi więc ogromna popularność żaluzji wewnętrznych plisowanych, które są zarówno modnym, jak i funkcjonalnym elementem aranżacji wnętrza. Wspólnie z ekspertami firmy ANWIS sprawdzamy, jakie są ich największe zalety.
00:01, 28.03.2022
Masz działkę i myślisz o tym, czy to dobry moment na sprzedaż? Zastanawiasz się jak ją wycenić, jakie dokumenty przygotować i ile kosztuje załatwienie formalności? Czy warto przed sprzedażą podzielić grunt na kilka mniejszych działek lub przekształcić na działkę budowlaną? Ile obecnie kosztują nieruchomości gruntowe i czy ich sprzedaż może przynieść realny zysk?
00:00, 09.02.2022
Pokoje wielofunkcyjne i kawalerki to przestrzenie, które stanowią aranżacyjne wyzwanie. Na jakie przesłony okienne postawić? Świetnie sprawdzą się żaluzje wewnętrzne plisowane, które zajmują niewiele miejsca, a do tego każdy może samodzielnie je zamontować.
00:00, 13.01.2022
Nowoczesna architektura coraz częściej łączy wnętrze domu z jego otoczeniem. Żaluzje plisowane doskonale wpisują się w ten trend. Wraz z ekspertami firmy ANWIS podpowiadamy, jak wykorzystać je na dużych oknach, by stworzyć efektowną i funkcjonalną dekorację.
00:00, 21.12.2021
Najpierw pomiary i planowanie rozstawienia mebli. Później wybór stylu i – co równie ważne – kolorów. Urządzanie wnętrz to nie lada wyzwanie. Razem z ekspertami firmy Anwis podpowiadamy, jakie znaczenie w aranżacji pomieszczenia mają barwy i dlaczego warto wyeksponować je, wykorzystując rolety rzymskie.
00:01, 26.11.2021
Miód to naturalny lek pomocny w leczeniu wielu schorzeń, a pięknie zapakowany może być znakomitym pomysłem na świąteczny prezent. Podaruj zdrowie na święta swoim najbliższym.
00:00, 15.11.2021
Zdania na ich temat są mocno podzielone. Dla jednych są koniecznym i użytecznym elementem okna, a dla innych zbędną i niepraktyczną przestrzenią zbierająca kurz. Parapety, bo o nich mowa, mogą sprawić sporo kłopotów, szczególnie jeśli mają źle dobrane "sąsiedztwo". Mogą również zostać wykorzystane na wiele praktycznych sposobów, jeśli odpowiednio dobierzemy do nich rolety. Razem z ekspertami firmy Anwis podpowiadamy, jak to zrobić!
00:00, 27.10.2021
W ostatnich latach, ze względu na swoje zalety, stały się nieodłącznym elementem wystroju wielu mieszkań. Rolety wolnowiszące dzień noc są bardzo popularne, jednak nie wszyscy są przekonani do ich funkcjonalności, wygody i designu. Obalamy 5 mitów dotyczących użytkowania tego typu osłon okiennych.
00:01, 22.10.2021
Miód to nie tylko naturalna substancja słodząca. To bogate źródło cennych składników odżywczych i prozdrowotnych. Ma właściwości antybakteryjne, a do tego miód świetnie sprawdza się jako kosmetyk. Dlaczego warto wprowadzić miód do codziennego menu? Sprawdź!
08:14, 29.09.2021
- Tym wieczorem chcemy podziękować wszystkim tym, którzy byli z nami w bardzo trudnym okresie lockdownu, wszystkim, którzy zamawiali dania na wynos, cateringi, którzy czasami po prostu wspierali nas ciepłym słowem gdzieś na ulicy, którzy nas nie opuścili i którzy dziś, mam nadzieję, będą mieli przyjemność z naszego wspólnego biesiadowania – witała gości podczas Wieczoru Cypryjskiego w Hotelu Chopin jego współwłaścicielka Maryla Pliszka.
00:00, 27.09.2021
W 2021 roku nadal modne i chętnie stosowane w kreowaniu wyjątkowych wnętrz pozostają rolety rzymskie i… zasłony. Mogą stanowić samodzielną osłonę okien lub występować w strojnym duecie. W jakich kreacjach sprawdzą się najlepiej? Zobacz najnowszą kolekcję tkanin ANWIS, dzięki którym udekorujesz swój dom „ze smakiem”, ale i w zgodzie z najnowszymi trendami.
30
15:15, 17.09.2021
Dom Pogrzebowy Arka, mieszczący się wciąż jeszcze przy ul. Narutowicza w Sochaczewie, wkrótce zmieni siedzibę, zmieniając przy tym historyczny fragment naszego miasta. Zakład przeprowadzi się bowiem do zabytkowego młyna przy ul. 1. Maja, dokonując wcześniej – oczywiście pod okiem konserwatora – gruntowej renowacji obiektu. Jak mówi nam właściciel firmy, Marcin Wosiński, dzięki inwestycji powstanie duże, reprezentacyjne miejsce z kaplicą na 100 osób i pojemnym parkingiem. Prace już ruszyły.
REKLAMA