Zamknij
18:30, 24.10.2021
Choć Lechia Gdańsk znajdowała się wyżej, bo na drugim miejscu w tabeli Ekstraligi, to Orkan spisał się wyśmienicie i przed własną publicznością pokonał gości 36:8. Rugbiści Macieja Brażuka realizowali założenia taktyczne, dobrze bronili i fenomenalnie rozpoczęli mecz od zdobycia pierwszych przyłożeń po zaledwie 7 minutach gry. Spotkanie VIII kolejki Ekstraligi rozegrano w niedzielę 24 października o 12:50. Za tydzień mecz o pozycję wicelidera!
22:00, 23.10.2021
To był bardzo ważny mecz dla układu górnej części tabeli. Zarówno Orkan jak i Polonia chciały zgarnąć całą pulę, ale ostatecznie musiały zadowolić się remisem.
33
17:27, 22.10.2021
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie świętuje 20-lecie istnienia. Podczas piątkowej gali w hali przy ul. Kusocińskiego spotkali się wszyscy przyjaciele sochaczewskiego sportu. Był czas na podsumowanie, rys historyczny i przede wszystkim podziękowania tym, którzy tworzą tę instytucję i wpływają na jej funkcjonowanie. Gospodarzem gali był dyrektor Mieczysław Głuchowski, który podkreślał na każdym kroku rolę pracowników i wagę dobrego zespołu w codziennej pracy.
14:27, 21.10.2021
21 października w Kamionie odbyły się XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. Trasa biegów od 2018 roku nosi imię Roberta Lewandowskiego.
15:30, 20.10.2021
W niedzielę 17 października w wieku 73 lat zmarł Andrzej "Mery" Mrożewski.
6
15:24, 19.10.2021
Stawką tego meczu może być nawet drugie miejsce w tabeli Ekstraligi rugby na koniec rundy jesiennej. W niedzielę Orkan podejmie Lechię Gdańsk. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami padł remis. Teraz oba zespoły chcą wygrać. Szykuje się świetne widowisko!
14:40, 19.10.2021
W Warszawie przez trzy dni rozgrywane były  XVII Mistrzostwa Polski Brazylijskiego Jiu Jitsu. Bardzo dobrze zaprezentowali się przedstawiciele  Mata Leao Jiu Jitsu Sochaczew.
21:27, 17.10.2021
W rozegranym awansem meczu ekstraklasy tenisa stołowego kobiet, SKTS Sochaczew w meczu derbowym musiał uznać wyższość Nadarzyna. Do końca pierwszej rundy pozostały dwa mecze, które zostaną rozegrane dopiero w grudniu.
19:48, 17.10.2021
To był dobry weekend dla Unii Iłów i Tajfuny Brochów. Zadowoleni mogą być również juniorzy Unii Boryszew.
19:38, 17.10.2021
Rugbiści Orkana Sochaczew po przerwie na reprezentację wrócili do walki o ligowe punkty. I wrócili w dobrym stylu wygrywając na wyjeździe z Pogonią Siedlce 57:7
1
17:15, 17.10.2021
To był bardzo ważny mecz dla piłkarzy Orkanu. Chcą zachować kontakt z czołówką tabeli trzeba było wygrać w Słupi.
16:53, 17.10.2021
Mecz z ostatnią w tabeli Startą Jazgarzew był łatwą przeprawą dla podopiecznych Sebastiana Kęski. Jedyną niewiadomą przed meczem pozostawał wysokość wygranej.
16:29, 17.10.2021
Po rocznej przerwie do rozgrywek wrócili siatkarze, rywalizujący w 27 edycji Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej.
2
14:55, 17.10.2021
Sobotnia potyczka tenisistek stołowych SKTS Sochaczew z Bebetto AZS UJD Częstochowa zapowiadała się niezwykle emocjonująco. Na szczęście sochaczewska drużyna wygrała 3:1.
2
18:47, 16.10.2021
Tego się nikt nie spodziewał. W meczu derbowym warszawskiej A klasy Piast Feliksów pokonał Promyka Nowa Sucha 4:3