Sport

Zamknij

Wyzwanie Biegowe z Jajem na Plaży Miejskiej

. 14:08, 06.06.2026 Aktualizacja: 14:08, 06.06.2026
Skomentuj Wyzwanie Biegowe z Jajem na Plaży Miejskiej

W sobotę, 6 czerwca na Plaży Miejskiej w Sochaczewie odbyła się 2. edycja Wyzwania Biegowego z Jajem orgaznizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie oraz Fermę Drobiu Mateusiak. Do rywalizacji przystąpiło ponad 160. Uczestników, którzy rywalizowali sześciu kategoriach wiekowych.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"17324"}

Piękna słoneczna pogoda przywitała uczestników 2. Edycji Wyzwania Biegowego z Jajem na Plazy Miejskiej w Sochaczewie.

- Dziś mamy rekordową frekwencję, bo przyjęliśmy ponad 160. Zgłoszeń -0

- nie kryła zadowolenia Renata Kubik z MOSiR-u.,

 

Rywalizacja toczyła się w 6. Kategoriach: Pędzące Kurczaki, Turbo Mikrusy, Rakiety z Luzie, Ninja w Trampkach, Zbuntowani Sprinterzy i OPEN.

Tradycyjnie na wszystkich czekały pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe o co zadbał Jarosław Mateusiak, właściciel Fermy Drobiu Mateusiak z Czerwonki Parcel – sponsor główny wydarzenia.

- Cieszy tak duży odzew na nasze zaproszenie. Tym razem przygotowaliśmy specjalne kury, które trafią do uczestników –

- zaznaczył Jarosław Mateusiak.

Trzeba przyznać, że kury prezentowały się bardzo okazale. Podobnie jak namioty wielu firmy, które również przyjęły zaproszenie na Wyzwanie Biegowe z Jajem.

- Zapraszamy coraz więcej zaprzyjaźnionych firm z terenu powiatu Sochaczewskiego. Mogą zaprezentować swoje produkty, co mam nadzieje zaprocentuje im w przyszłości –

- dodał Jarosław Mateusiak.

To już 2. Edycja Wyzwania Biegowego z Jajem, ale nie ostatnia w tym roku.

- W lipcu widzimy się na obiektach MOSiR-u- w Karwowie, a w sierpniu na basenie Orka. Tegoroczne zmagania zakończy tradycyjnie w listopadzie. Jeśli pogoda pozwoli, to też na powietrzu –

- dodał na koniec w studiu Radia Sochaczew, Renata Kubik.

Trzeba przyznać, ze to wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród uczestników, jak i różnych podmiotów. Radio Sochaczew i portal tusochaczew.pl objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem.

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%