Spedytor Międzynarodowy - Chłodnie

MK Forwarding | transport just in time
W związku z rozwojem prowadzonej działalności prowadzi rekrutacje na stanowiska:

Spedytor Międzynarodowy

Praca Stała
Miejsce pracy: Sochaczew

Opis stanowiska
? Organizowanie / nadzorowanie i realizowanie procesów spedycji na trasach międzynarodowych,
? Koordynowanie i nadzór nad terminową realizacją zleceń,
? Pozyskiwanie klientów oraz przewoźników,
? Realizowanie celów jakościowych i finansowych oraz optymalizowanie kosztów,
? Bieżące rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zleceń transportowych,
? Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentacji w firmie.

Wymagania
? Doświadczenie w transporcie międzynarodowym,
? Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
? Dobra znajomość zagadnień spedycyjnych,
? Umiejętność organizacji pracy własnej,
? Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
? Samodzielność w działaniu,
? Wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem.

Oferta
? Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
? Możliwość rozwoju zawodowego,
? Pracę na samodzielnym stanowisku,
? Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: office@mkforwarding.pl

Więcej informacji: www.mkforwarding.pl

tel. 799116655
email. office@mkforwarding.pl

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-04-19 14:02:48#7009

Rozwożenie ulotek

Promuj to ogłoszenie2021-04-16 13:56:18#6995

Elektromechanik

Promuj to ogłoszenie2021-04-16 11:42:39#6992

Elektryk

Promuj to ogłoszenie2021-04-16 11:42:33#6991