Zamknij
REKLAMA

piątek, 06.03, godz. 19.00

Płock, Kolegialna 23

Bilety: 50 zł

Dla wszystkich Pań z okazji ich święta Płocka Orkiestra Symfoniczna przygotowała specjalny koncert „Całuję Twoją Dłoń Madame”, który uświetni wokal Macieja Miecznikowskiego, Jacka Borkowskiego, a także tenora Łukasza Gaj wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną pod batutą maestro Sławomira Chrzanowskiego. Panowie wykonają najpiękniejsze pieśni neapolitańskie, utwory musicalowe oraz arie operowe.

Maciej Miecznikowski to postać przez wielu znana m.in. z zespołu „Leszcze”, czy też z prowadzenia programu telewizyjnego „Tak to leciało”. Muzyk, wokalista, autor piosenek, a także showman i osobowość telewizyjna. Obdarzony głębokim i mocnym głosem, dzięki któremu jest w stanie z wdziękiem i charyzmą zainterpretować niemal każdy utwór, z wykształcenia jest śpiewakiem operowym.

Multiinstrumentalista – śpiewa, akompaniując sobie na fortepianie i gitarze, gra też na trąbce, flecie i akordeonie. Jest znany z nagrywania piosenek i bajek dla dzieci, w tym także po kaszubsku. Dwukrotnie użyczył swojego głosu postaciom z filmów rysunkowych w polskich wersjach językowych – „Happy wkręt” oraz „Madagaskar 2”.

Jacek Borkowski – polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Jako wokalista zadebiutował publicznie w 1970 na Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Siedlcach. Laureat Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze w 1975 roku. Aktor od 7 marca 2009 do 25 kwietnia 2009 występował w programie „Jak oni śpiewają”.

 
Koncert z okazji Dnia Kobiet „Całuję Twoją Dłoń Madame” w Płocku wykonawcy:
Jacek Borkowski - wokal
Łukasz Gaj - wokal
Maciej Miecznikowski - wokal
Sławomir Chrzanowski - dyrygent, prowadzenie koncertu
Płocka Orkiestra Symfoniczna
 
Program
Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie, utwory musicalowe oraz arie operowe
 
Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie POS lub na www.bilety24.pl
 
 


czwartek20 lutego

piątek21 lutego

sobota22 lutego

niedziela23 lutego

poniedziałek24 lutego

wtorek25 lutego

czwartek27 lutego

piątek28 lutego

sobota29 lutego

niedziela1 marca

środa4 marca

piątek6 marca

niedziela8 marca

czwartek12 marca

niedziela15 marca

czwartek19 marca

piątek20 marca

sobota21 marca

niedziela22 marca

środa25 marca

sobota4 kwietnia
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone