Zamknij
REKLAMA

niedziela, 01.09, godz. 10.00

Żyrardów

Bilety: Wstęp wolny

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca, ale Miasto Żyrardów żegna lato w atmosferze dobrej zabawy. Tuż przed pierwszym dzwonkiem, w sobotę, 1 września, proponujemy moc atrakcji na plaży Zalewu Żyrardowskiego, z mocnym muzycznym akcentem na finał - koncertem zespołu VIDEO . Wcześniej na plenerowej scenie wystąpi nasz lokalny zespół Si. Bogaty program zróżnicowanych wydarzeń na terenie kąpieliska rozpocznie się już w godzinach porannych.

O godz. 10.00 staruje ŻTC BIKE RACE. Rozpoczynamy biegiem na 10 km, następnie o godz. 12.00 - finał wyścigów kolarskich.
https://www.facebook.com/events/302834577041894/

Od godz. 13.00 zapraszamy na Eksplozja Kolorów Holi - Żyrardów 2019. W ramach festiwalu również wiele atrakcji towarzyszących – animacje, konkursy, gry i zabawy.

Ponadto będą też sportowe zmagania, czyli turniej piłki siatkowej (Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "LEN"). Proponujemy także pokazy bokserskie (Sportowy Żyrardów, pokazy ratownicze i udzielania pierwszej pomocy (Żyrardowskie Powiatowe WOPR i Stowarzyszenie Pływaków i Ratowników AQUA Żyrardów.

Na najmłodszych czekać będą dmuchane urządzenia zabaw.

Gorąco zachęcamy do wspólnej zabawy! Pożegnajmy lato tak gorąco, by zechciało do nas wrócić jak najszybciej.

UWAGA! Podczas imprezy komitet społeczny Chcieć to móc prowadzić będzie zbiórkę pieniędzy na leczenie Filipka Sucheckiego. Ratujmy nóżki malutkiego Filipka.


wtorek17 września

środa18 września

piątek20 września

sobota21 września

niedziela22 września

piątek27 września

sobota28 września

niedziela29 września

sobota5 października

niedziela13 października

piątek25 października

niedziela27 października

niedziela10 listopada

poniedziałek11 listopada
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone