Zamknij
REKLAMA

sobota, 31.08, godz. 9.00

Sochaczew pl. Kościuszki

Bilety: Wstęp wolny

Przed nami XX jubileuszowa edycja Rodzinnego Rajdu Rowerowego im. Anny i Tadeusza Krawczyków po Ziemi Sochaczewskiej. W sobotę 31 sierpnia chętni pojadą malowniczą, 40-kilometrową trasą wiodącą drogami powiatu sochaczewskiego do Starych Bud w gminie Młodzieszyn. 

Trasa będzie wiodła z Placu Kościuszki przez Rybno, Giżyce do Starych Bud, gdzie na wszystkich czekać będzie rodzinny piknik. Peleton uczestników wróci stamtąd przez Młodzieszyn, Żuków do Sochaczewa, na Plac Kościuszki. Głównym organizatorem rajdu jest Maciej Małecki, poseł na sejm RP wraz ze Stowarzyszeniem Odnowy Sochaczewa „Zamek” i burmistrzem Miasta Sochaczew. Wśród partnerów są: Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Rowery od A-Z T.Krawczyk, Dragon Fight Club Sochaczew oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.

Zanim uczestnicy pojadą w trasę, tuż przed startem 31 sierpnia, delegacja uda się na cmentarz przy ul. Traugutta w Sochaczewie, by złożyć kwiaty na grobie patronów Rajdu. Także w sobotę, 31 sierpnia o godzinie 6.30 w parafii św. Wawrzyńca będzie sprawowana Msza święta w intencji patronów rajdu Anny i Tadeusza Krawczyków.

Rozpoczęły się już zapisy do udziału w rajdzie, potrwają one do 20 sierpnia br. Druki kart zgłoszeniowych można pobierać ze strony www. mosir.sochaczew.pl

Skan zgłoszenia można przesłać drogą elektroniczną na adres: rajd.zapisy@interia.pl lub na nr fax. 46 862-77-59, bądź dostarczyć oryginał do sekretariatu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie przy ul. Olimpijskiej 3. Karty będą również do pobrania w sekretariacie MOSiR.

Przypomnijmy, w rajdzie można wziąć udział indywidualnie lub grupowo (rodziny, przyjaciele, znajomi). Co istotne, osoby niepełnoletnie mogą zostać zapisane jedynie przez rodziców bądź opiekunów, zaś dzieci do lat 14 uczestniczą wyłącznie pod opieką dorosłych.


poniedziałek27 stycznia

wtorek28 stycznia

środa29 stycznia

czwartek30 stycznia

piątek31 stycznia

sobota1 lutego

niedziela2 lutego

środa5 lutego

czwartek6 lutego

piątek7 lutego

sobota8 lutego

niedziela9 lutego

poniedziałek10 lutego

wtorek11 lutego

środa12 lutego

czwartek13 lutego

piątek14 lutego

sobota15 lutego

niedziela16 lutego

poniedziałek17 lutego

wtorek18 lutego

środa19 lutego

czwartek20 lutego

piątek21 lutego

sobota22 lutego

niedziela23 lutego

czwartek27 lutego

piątek28 lutego

sobota29 lutego

piątek6 marca

czwartek12 marca

niedziela15 marca

piątek20 marca

sobota21 marca

niedziela22 marca
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone