Zamknij
REKLAMA

sobota, 31.08, godz. 9.00

Sochaczew pl. Kościuszki

Bilety: Wstęp wolny

Przed nami XX jubileuszowa edycja Rodzinnego Rajdu Rowerowego im. Anny i Tadeusza Krawczyków po Ziemi Sochaczewskiej. W sobotę 31 sierpnia chętni pojadą malowniczą, 40-kilometrową trasą wiodącą drogami powiatu sochaczewskiego do Starych Bud w gminie Młodzieszyn. 

Trasa będzie wiodła z Placu Kościuszki przez Rybno, Giżyce do Starych Bud, gdzie na wszystkich czekać będzie rodzinny piknik. Peleton uczestników wróci stamtąd przez Młodzieszyn, Żuków do Sochaczewa, na Plac Kościuszki. Głównym organizatorem rajdu jest Maciej Małecki, poseł na sejm RP wraz ze Stowarzyszeniem Odnowy Sochaczewa „Zamek” i burmistrzem Miasta Sochaczew. Wśród partnerów są: Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Rowery od A-Z T.Krawczyk, Dragon Fight Club Sochaczew oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.

Zanim uczestnicy pojadą w trasę, tuż przed startem 31 sierpnia, delegacja uda się na cmentarz przy ul. Traugutta w Sochaczewie, by złożyć kwiaty na grobie patronów Rajdu. Także w sobotę, 31 sierpnia o godzinie 6.30 w parafii św. Wawrzyńca będzie sprawowana Msza święta w intencji patronów rajdu Anny i Tadeusza Krawczyków.

Rozpoczęły się już zapisy do udziału w rajdzie, potrwają one do 20 sierpnia br. Druki kart zgłoszeniowych można pobierać ze strony www. mosir.sochaczew.pl

Skan zgłoszenia można przesłać drogą elektroniczną na adres: rajd.zapisy@interia.pl lub na nr fax. 46 862-77-59, bądź dostarczyć oryginał do sekretariatu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie przy ul. Olimpijskiej 3. Karty będą również do pobrania w sekretariacie MOSiR.

Przypomnijmy, w rajdzie można wziąć udział indywidualnie lub grupowo (rodziny, przyjaciele, znajomi). Co istotne, osoby niepełnoletnie mogą zostać zapisane jedynie przez rodziców bądź opiekunów, zaś dzieci do lat 14 uczestniczą wyłącznie pod opieką dorosłych.


wtorek17 września

środa18 września

piątek20 września

sobota21 września

niedziela22 września

piątek27 września

sobota28 września

niedziela29 września

sobota5 października

niedziela13 października

piątek25 października

niedziela27 października

niedziela10 listopada

poniedziałek11 listopada
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone