Zamknij
REKLAMA

niedziela, 25.08, godz. 11.00

Kurdwanów

Bilety: Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian oraz miłych gości na wydarzenie jakim są Dożynki Parafialne połączone w tym roku z VI Cross Country Motocykli Zabytkowych i Klasycznych. Już 25 Sierpnia 2019 r. Moc Atrakcji dla najmłodszych dla młodzieży jak i dla starszych. Zaczynamy uroczystą mszą świętą o godzinie 11.00 a następnie zapraszamy wszystkich do zabawy na terenie wokół kościoła. Dla wszystkich zebranych wystąpi Koło Teatralne z Klubu Seniora z Gminy Nowa Sucha, Pokazy taneczne z Gminnego Ośrodka Kultury w Nowej Suchej , Animacje dla dzieci , Turniej siatkówki odbędzie się pokaz Pierwszej Pomocy, jak i również prezentacja zasad zachowania bezpieczeństwa w Lesie .
Podczas naszej imprezy będzie realizowany Projekt Stowarzyszenia LGD ,,Ziemia Chełmońskiego" pt. ,,Wystawa wraz z Degustacją Potraw Tradycyjnych i Regionalnych ". Nie zabraknie naszych słynnych pierogów , Ciast domowych , Grilla , Napoi , Kawy oraz Herbaty . Dla miłośników dziczyzny jak i dla osób ciekawych smaku pojawi się Pieczony Dzik którego będzie można skosztować. Jak co roku nie zabraknie naszej Loterii fantowej na którą wszystkich zapraszamy .Tempo naszej imprezy będzie napędzał zespół muzyczny oraz odgłos butów z drewnianej podłogi. Prosimy nie zapomnieć o zabraniu z domu dobrego humoru jak i siły do tańca na dechach

 Klasyfikacja:
1. Motocykle Zabytkowe – pojemność 50 ccm, motocykle z krajów demokracji ludowej do roku 1985, reszta Świata do 1975 r., 70 % oryginalności, czas biegu 20 min.
2. Motocykle Zabytkowe – pojemność > 250 ccm, motocykle z krajów demokracji ludowej do roku 1985, reszta Świata do 1975 r., 70 % oryginalności, czas biegu 30 min.
3. Motocykle Zabytkowe – pojemność < 250 ccm, motocykle z krajów demokracji ludowej do roku 1985, reszta Świata do 1975 r., 70 % oryginalności, czas biegu 30 min.
4. Sidecary / zaprzęgi
5. Motocykle klasyczne – scramblery > 250 ccm, czas biegu 30 min.
6. Motocykle klasyczne – scramblery < 250 ccm, czas biegu 30 min.
7. Motocykle klasyczne – Cross / Enduro/ Supermoto do 1985 r., czas biegu 30 min.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy ccmzik@wp.pl. Zgłoszenie musi zabierać imię i nazwisko zawodnika, nick do nr startowego, wymarzony nr startowy, zdjęcie motocykla, marka, model, rocznik, klasę w której chcecie startować. Organizatorzy decydują w sytuacjach budzących niepewności ;) Pierwszeństwo w wyborze nr startowych mają zawodnicy już startujących u nas :)

foto Łukasz Leleń Foto


wtorek17 września

środa18 września

piątek20 września

sobota21 września

niedziela22 września

piątek27 września

sobota28 września

niedziela29 września

sobota5 października

niedziela13 października

piątek25 października

niedziela27 października

niedziela10 listopada

poniedziałek11 listopada
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone