Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij

Sochaczewskie roraty trwają, lampionów nie brakuje

opr. M. 13:39, 03.12.2025 Aktualizacja: 13:47, 03.12.2025
Skomentuj foto źródło Parafia św. Wawrzyńca w Sochaczewie / FB foto źródło Parafia św. Wawrzyńca w Sochaczewie / FB

Tradycyjnie w okresie adwentu wierni kościoła katolickiego biorą udział w roratach. Również w Sochaczewie. Pierwsze msze za nami. Parafia św. Wawrzyńca zaprasza od poniedziałku do soboty o 6.30. Poza strawą duchową, na młodszych czeka śniadanie, starsi mogą liczyć na rozgrzewającą kawę.  

Pierwsze roraty w Sochaczewie za nami. To odbywające się w okresie adwentu poranne msze święte ku czci Najświętszej Maryi Panny. Nabożeństwa mają przygotować wiernych kościoła katolickiego do Świąt Bożego Narodzenia. Zapalone lampiony symbolizują czekanie na Jezusa.

To czekanie i to przygotowanie rozpoczęło się już w poniedziałek 1 grudnia w Sochaczewie. Parafia św. Wawrzyńca zaprasza wszystkich od poniedziałku do soboty o godzinie 6.30. Po mszy św. na młodszych czeka śniadanie, starsi mogą liczyć na rozgrzewającą kawę.  

Foto źródło Parafia św. Wawrzyńca w Sochaczewie / FB

(opr. M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%