Zamknij
REKLAMA

czwartek, 10.10, godz. 18.00

Sochaczew, ul. Gawłowska 148

Zapraszamy bardzo serdecznie na wernisaż i wystawę prac uczestników Warsztatów Artystycznych - Przestrzeń twórcza w Pałacu w Gawłowie. Wydarzenie uświetni recital utalentowanej wokalistki Anity Znamirowskiej. Wrażenia artystyczne i muzyczne dla ducha dopełni coś dla ciała - słodkie małe co nieco. Będzie również kącik artystyczny. Zapraszamy zarówno uczestników czterech cykli warsztatów jak i wszystkich, by wspólnie spędzić czas w artystycznym klimacie. Wydarzenie artystyczne przeznaczone dla całej rodziny! Pałac w Gawłowie przeobrazi się w wielobarwną galerię artystyczną przepięknych prac, które powstały na pięciu zajęciach artystycznych. Uczestnicy poznawali ciekawe techniki malarskie i graficzne. Wyrazili sztuką swoją wolność. To była wspaniała zabawa i praca, dzielenie się pomysłami, wsparcie i relaks na wspólnych zajęciach twórczych. Zdobywanie nowych doświadczeń oraz stworzenie swoich własnych dzieł sztuki.

Zapraszamy na wernisaż i wystawę prac uczestników Warsztatów Artystycznych - Przestrzeń twórcza w Pałacu w Gawłowie do Pałacu w Gawłowie, w czwartek 10 października 2019 roku od 18:00 do 20:00.

Warsztaty, wernisaż i wystawa "Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie" odbywają się w ramach programu Działaj Lokalnie, realizowanego przez Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego.

Projekt "Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie dla międzypokoleniowych warsztatów artystycznych" to cykl 4 warsztatów malarskich. Warsztaty odbywają się w Pałacu w Gawłowie w dwóch zaadoptowanych na pracownię pomieszczeniach na piętrze budynku.
Projekt skierowany jest głównie do lokalnej społeczności, mieszkańców gminy Sochaczew i powiatu sochaczewskiego. Uczestnikami warsztatów są różnorodne grupy międzypokoleniowe. Nie zmykamy się wiekowo w żadne kanony. Projekt jest skierowany bez wytycznych wiekowych czy sprawnościowych, otwarty dla wszystkich.

Do zobaczenia w pałacu w Gawłowie!