Zamknij
REKLAMA

czwartek, 10.10, godz. 18.00

Sochaczew, ul. Gawłowska 148

Zapraszamy bardzo serdecznie na wernisaż i wystawę prac uczestników Warsztatów Artystycznych - Przestrzeń twórcza w Pałacu w Gawłowie. Wydarzenie uświetni recital utalentowanej wokalistki Anity Znamirowskiej. Wrażenia artystyczne i muzyczne dla ducha dopełni coś dla ciała - słodkie małe co nieco. Będzie również kącik artystyczny. Zapraszamy zarówno uczestników czterech cykli warsztatów jak i wszystkich, by wspólnie spędzić czas w artystycznym klimacie. Wydarzenie artystyczne przeznaczone dla całej rodziny! Pałac w Gawłowie przeobrazi się w wielobarwną galerię artystyczną przepięknych prac, które powstały na pięciu zajęciach artystycznych. Uczestnicy poznawali ciekawe techniki malarskie i graficzne. Wyrazili sztuką swoją wolność. To była wspaniała zabawa i praca, dzielenie się pomysłami, wsparcie i relaks na wspólnych zajęciach twórczych. Zdobywanie nowych doświadczeń oraz stworzenie swoich własnych dzieł sztuki.

Zapraszamy na wernisaż i wystawę prac uczestników Warsztatów Artystycznych - Przestrzeń twórcza w Pałacu w Gawłowie do Pałacu w Gawłowie, w czwartek 10 października 2019 roku od 18:00 do 20:00.

Warsztaty, wernisaż i wystawa "Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie" odbywają się w ramach programu Działaj Lokalnie, realizowanego przez Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego.

Projekt "Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie dla międzypokoleniowych warsztatów artystycznych" to cykl 4 warsztatów malarskich. Warsztaty odbywają się w Pałacu w Gawłowie w dwóch zaadoptowanych na pracownię pomieszczeniach na piętrze budynku.
Projekt skierowany jest głównie do lokalnej społeczności, mieszkańców gminy Sochaczew i powiatu sochaczewskiego. Uczestnikami warsztatów są różnorodne grupy międzypokoleniowe. Nie zmykamy się wiekowo w żadne kanony. Projekt jest skierowany bez wytycznych wiekowych czy sprawnościowych, otwarty dla wszystkich.

Do zobaczenia w pałacu w Gawłowie!


środa20 listopada

piątek22 listopada

sobota23 listopada

niedziela24 listopada

poniedziałek25 listopada

środa27 listopada

czwartek28 listopada

piątek29 listopada

sobota30 listopada

niedziela1 grudnia

piątek6 grudnia

sobota7 grudnia

niedziela8 grudnia

poniedziałek9 grudnia

czwartek12 grudnia

piątek13 grudnia

sobota14 grudnia

niedziela15 grudnia

poniedziałek16 grudnia

piątek20 grudnia

piątek3 stycznia

piątek10 stycznia

niedziela12 stycznia

piątek17 stycznia

niedziela19 stycznia
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone