Zamknij
REKLAMA

Artystyczne Kramnice ONLINE

Artystyczne Kramnice ONLINE
  • czwartek  listopada, 15.00
  • 22.11.2020
  • ONLINE FB Miasto Sochaczew
W niedzielę 22 listopada o godz. 15.00 na Facebooku Miasta Sochaczew odbędzie się premiera drugiej, tegorocznej odsłony projektu „Artystyczne Kramnice”. Dzieci usłyszą muzyczne propozycje z magicznego kuferka, które będą utrzymane tym razem w klimacie jesieni.

Materiały wideo zrealizowane są z udziałem uczniów najmłodszych klas Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sochaczewie. Koordynatorem merytorycznym projektu oraz autorką scenariuszy poszczególnych zajęć jest Katarzyna Orlińska.

W programie zobaczymy instrumenty perkusyjne, kontrabas i flet. Usłyszymy „deszczowe piosenki” w wykonaniu dzieci oraz pobawimy się rytmicznie - układając wspólną deszczową kompozycję. Podczas zabawy będziemy jednocześnie twórcami i wykonawcami tworzonej muzyki. W drugiej części, Magdalena Jaworska zaprosi najmłodszych do deszczowej krainy umuzykalniających śpiewanek i rytmiczanek w ramach cyklu zajęć gordonowskich „Parabam!”  Drugą odsłonę „Artystycznych Kramnic” zobaczymy 22 listopada, a premierę trzeciej, specjalnej mikołajkowej części, zaplanowano na 6 grudnia. Materiały wideo będą dostępne na miejskim Facebooku przez dwa tygodnie od daty premiery. Każdy będzie mógł je obejrzeć w dowolnym dla siebie miejscu i czasie.

 

grudzień 2020


24.11 wtorek 14.12 poniedziałek
Inwentaryzacja źródeł ciepła w gminie Młodzieszyn
3.12 czwartek
Bezpłatne badanie wzroku w Rybnie
6.12 niedziela
Mikołajki miejskie 2020
6.12 niedziela
Mikołajki Sochaczew 2020
6.12 niedziela
Artystyczne Kramnice ONLINE
9.12 środa
Zbiórka krwi na plac Kościuszki
12.12 sobota
Melodie dla Uszka Maluszka