Miejscem święta "Płynie Wisła, płynie po Iłowskiej Gminie", które odbyło się 28 czerwca stała się tradycyjnie klimatyczna przystań w Suchodole. Zabawę zapoczątkował spływ kajakowy Wisłą trasą Kamion-Suchodół. Oficjalne otwarcie imprezy nastało około godziny 16:00, gdyż słoneczny żar dawał o sobie znać zbyt mocno. Pogoda postawiła przed organizatorami niemałe wyzwanie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz