Miejscem święta "Płynie Wisła, płynie po Iłowskiej Gminie", które odbyło się 28 czerwca stała się tradycyjnie klimatyczna przystań w Suchodole. Zabawę zapoczątkował spływ kajakowy Wisłą trasą Kamion-Suchodół. Oficjalne otwarcie imprezy nastało około godziny 16:00, gdyż słoneczny żar dawał o sobie znać zbyt mocno. Pogoda postawiła przed organizatorami niemałe wyzwanie.
2026-06-28 18:09:00