Zamknij
11:49, 29.11.2023
Klapy dymowe są jednym z podstawowych systemów bezpieczeństwa w budynkach. Ich główną rolą jest zapewnienie efektywnego odprowadzania dymu i ciepła w sytuacji wybuchu pożaru. Dzięki swojej konstrukcji potrafią one zminimalizować szkody materialne spowodowane przez pożar. Poprawiają przy tym wentylację pomieszczeń i wpływają na poprawę jakości powietrza.
08:23, 29.11.2023
Wybierając wannę do swojego wymarzonego domu, należy skupić się nie tylko na jej wygodzie, ale także łatwości pielęgnacji oraz, oczywiście, wspaniałym wyglądzie, który podkreśla niepowtarzalność wystroju wnętrza i zapewni naprawdę komfortowy relaks dla całej rodziny. Jedną z najbardziej stylowych wanien, a jednocześnie wpisują się prawie do każdego pomieszczenia, jest wanna wolnostojąca. Na co warto zwrócić uwagę wybierając takie urządzenie sanitarne?
12:00, 28.11.2023
Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!
15:06, 27.11.2023
Zalety zegarka z GPS dostrzegą nie tylko rodzice, ale i dzieci, choć małoletni użytkownicy prawdopodobnie zwrócą uwagę na zupełnie inne walory urządzenia. Dla opiekunów kluczowa będzie funkcja dzwonienia, opcja lokalizacji oraz przycisk SOS. Dzieciaki większą uwagę zwrócą na gry, krokomierz, aparat czy nowoczesny design. Wszyscy będą pewni co do jednego — smartwatch z GPS zdecydowanie warto mieć.  
08:18, 27.11.2023
Już 28 listopada na stacjach Circle K promocyjne zestawy śniadaniowe i lunchowe za 5 zł  70% Polaków decyduje się na jedzenie poza domem, a co czwarty przeznacza na to do 20 zł dziennie, wynika z badania zleconego przez Circle K. Analiza wykazała również, że co trzecia osoba wydaje na ten cel kwotę niższą niż w przeszłości. Znając preferencje klientów, sieć przygotowała akcję promocyjną „Food Day”, która odbędzie się już w najbliższy wtorek, 28 listopada. Tego dnia w godzinach 6:00-16:00 będzie można kupić wybrany zestaw z przekąską i napojem w atrakcyjnej cenie 5 zł.
06:00, 26.11.2023
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że powinni wypróbować list i wideo od Mikołaja z Laponii. Gwarantujemy, że nie będzie zawodu! 
10:13, 23.11.2023
Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym chcemy obdarować naszych bliskich wyjątkowymi prezentami. Jeśli szukasz czegoś oryginalnego i eleganckiego, zestaw wykwintnych herbat może być idealnym rozwiązaniem. Herbata to nie tylko napój, ale także prawdziwa uczta dla zmysłów. W tym artykule przedstawimy Ci kilka propozycji na wyjątkowe herbaty, które z pewnością zachwycą każdego miłośnika tego aromatycznego napoju.
09:19, 23.11.2023
Znaczenie regularnej regulacji okien często jest niedoceniane, a jednak odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu komfortu, bezpieczeństwa oraz efektywności energetycznej w naszych domach. W Rembertowie, gdzie zmieniające się warunki atmosferyczne mogą wpływać na funkcjonowanie okien, regularna regulacja staje się niezbędna. Dokładna regulacja okien nie tylko zapobiega problemom z ich otwieraniem i zamykaniem, ale także zwiększa izolację termiczną i akustyczną, co jest szczególnie ważne w miesiącach zimowych i letnich. Poprawnie wyregulowane okna to także większe poczucie bezpieczeństwa i ochrona przed potencjalnymi włamaniami.
07:30, 23.11.2023
Z okazji Black Friday rozpoczynamy akcję „5 dni supercen na zapachy w Rossmannie”. To prawdziwa gratka dla łowców okazji, bowiem obniżyliśmy ceny prawie 1,3 tys. produktów z działu perfumerii.
12:17, 21.11.2023
W dniach 24-25 listopada odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności, organizowana przez Banki Żywności. Polacy będą mogli przekazać produkty spożywcze w ponad 2000 sklepów największych sieci handlowych oraz mniejszych, lokalnych sklepów w ponad 550 miastach w Polsce. Pomóc można również za pośrednictwem strony internetowej https://zbiorkazywnosci.pl. 
11:34, 21.11.2023
Poprawa efektywności energetycznej jest ważna. Gospodarstwa domowe odpowiadają za ok. 30 proc. zużywanej w Polsce energii. Świadome zmiany w codziennych nawykach, mające na celu oszczędność energii, mogą i powinny stanowić jeden z filarów polskiej dekarbonizacji.  
10:22, 21.11.2023
Przechowalnia rzeczy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają dostępu do własnej piwnicy, garażu czy innego miejsca, w którym można składować swoje sprzęty, urządzenia i inne przedmioty. Jak działa przechowalnia rzeczy Gizobox w Warszawie?
09:38, 16.11.2023
Mikołajki to magiczny czas, zwłaszcza dla najmłodszych. Wybór idealnego prezentu dla dziewczynki może być jednak wyzwaniem. Wśród wielu możliwości wyróżniają się zestawy LEGO, które nie tylko rozwijają kreatywność, ale także dostarczają niezapomnianą rozrywkę. Co kupić na mikołajki dla dziewczynki? Sprawdź, dlaczego LEGO to doskonały pomysł na prezent dla 5-, 6- i 7-latki.
13:18, 15.11.2023
Materiały takie jak kamień oraz drewno cieszą się coraz większym uznaniem osób urządzających swoje wnętrza. Jeżeli rozpoczyna się przygodę z aranżacją poszczególnych pomieszczeń, warto poznać ich największe zalety. Dobrze byłoby też mieć świadomość tego, w jaki sposób można wykorzystać drewno oraz kamień, aby uzyskać godny podziwu rezultat.
09:22, 15.11.2023
Setki tysięcy osób pokrzywdzonych przestępstwem, którym udzielono darmowej pomocy prawnej, psychologicznej i materialnej. Setki milionów złotych na sprzęt ratujący życie. Fundusz Sprawiedliwości działa skutecznie i niesie realne wsparcie. Pomoc otrzymuje każdy, bez względu na status społeczny, materialny czy miejsce zamieszkania.