Zamknij
REKLAMA

Z naturą silniejsi: Uczucia, ciało i empatia

Z naturą silniejsi: Uczucia, ciało i empatia
  • czwartek  września, 10.00
  • 26.09.2020
  • Strefa Kampinos Sianno
Zapraszamy serdecznie na spotkanie warsztatowe w ramach naszego cyklu “Z Naturą silniejsi”.W obecnym trudnym czasie ważne jest żebyśmy brali pełną odpowiedzialność za swoją fizyczną i psychiczną formę. Lęk, któremu tak wiele osób teraz się poddaje osłabia odporność i sprawia, że łatwo ulegamy innym negatywnym emocjom.

W trakcie naszego spotkania będziecie mieć okazję do wzięcia udziału w ćwiczeniach, które pomogą Wam odróżnić prawdziwe uczucia od tzw rzekomych, ukształtowanych przez przekonania. Przekonania są wypadkową dominujących wzorców kulturowych i nie zawsze służą naszemu głęboko rozumianemu dobru.W rozpoznawaniu własnych uczuć pomocne jest zwrócenie uwagi na sygnały, które daje ciało.

Ze względu na styl i tempo życia oraz fakt, że nieustannie jesteśmy bombardowani informacjami z zewnątrz kontakt z własnym ciałem, z tym co nam codziennie próbuje komunikować jest sferą powszechnie zaniedbaną.W trakcie warsztatów wykorzystamy ćwiczenia metody komunikacji empatycznej oraz chińskie ćwiczenia qigong – mamy nadzieję, że będą one dla Was okazją do pogłębienia własnej wrażliwości oraz lepszego poznania siebie.Pełne wykorzystanie zasobów każdego z nas to warunek budowania społeczności ludzi silnych, zadowolonych z życia, którzy są zdolni wspierać siebie nawzajem i wspólnie skutecznie stawiać czoła poważnym wyzwaniom w obecnej sytuacji.

Spotkanie poprowadzą:Agnieszka Ryczkowska – Przywoźny trener komunikacji empatycznejMarta Wilczyńska trenerka qigongProjekt Biosfery Kampinos “Z Naturą silniejsi” dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Porozumienia Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego.Wstęp wolny!Spotkanie odbędzie się na świeżym powietrzu, w razie niepogody w namiocie imprezowym.Obowiązuje przestrzeganie zasad higieny i dystansu.

październik 2020


26.10 poniedziałek
Strajk Kobiet Sochaczew

Strajk Kobiet Sochaczew

26 października 2020 

Czytaj więcej
28.10 środa
DKK Sanniki: Katarzyna Bonda
30.10 piątek
Sochaczew / Piotrek Szumowski / Enzymy i Pioruny

listopad 2020


4.11 środa
Spektakl Blisko w Teatrze Młyn
4.11 środa
Zbiórka krwi na plac Kościuszki
6.11 piątek
Miłosna pułapka

Miłosna pułapka

6 listopada 2020 

Czytaj więcej
11.11 środa
Spektakl Blisko w Teatrze Młyn
18.11 środa
Zbiórka krwi na plac Kościuszki