Zamknij
REKLAMA

sobota, 25.05, godz. 12.00

Skierniewice

Bilety: Wstęp wolny

Festiwal Maj Syty Fest powraca w swojej trzeciej odsłonie. Już 25 maja na głównym rynku Miasta Skierniewice powróci najlepsze plenerowe granie. Po doświadczeniu dwóch edycji, po raz kolejny udało się stworzyć niepowtarzalny line-up, który świetnie wpisuje się w klimat ostatniego majowego weekendu.

Eklektyczne podejście do wyboru artystów to znak rozpoznawczy festiwalu. Tegoroczna, ambitna propozycja zespołów zadowoli muzyczne podniebienia niejednego miłośnika dobrego grania. Na głównej scenie festiwalu zobaczymy tradycyjnie pięć propozycji, które niebawem poznacie!

N…
E…
F…
R….
S….

Ważną część Maj Syty Fest stanowi wspaniałe jedzenie. Festiwal nierozerwalnie połączony jest ze zlotem food trucków. W ostatni weekend maja Skierniewice stają się prawdziwą stolicą smaków. Stała współpraca z pasjonatami ulicznego jedzenia, pozwala na selekcję najlepszych kuchennych propozycji z całego świata. Do miasta zjeżdżają osoby, dla których gotowanie jest nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy, ale przede wszystkim pasją i pomysłem na życie.

Maj Syty Fest to doskonała propozycja zarówno dla początkujących fanów alternatywnych brzmień, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z festiwalowym graniem, jak i dla stałych bywalców dużych imprez muzycznych. Organizatorzy starają się zapewnić uczestnikom jak największy komfort. Dobra lokalizacja głównej sceny, wspaniałe zaplecze kulinarne oraz świetna logistyka festiwalowego miasteczka - to wszystko sprawia, że uczestnictwo w tak dużym przedsięwzięciu nie tylko nie jest męczące, ale wręcz stanowi świetną propozycję na wiosenny relaks w gronie bliskich.

==============================================

Serce wiosny bije w Skierniewicach!

Co? - Maj Syty Fest 3
Kiedy? - 25 maja 2019
Gdzie? - Rynek Skierniewice
O której? - Start o godz. 17:00 / Strefa food truck 12:00
Za ile? - wstęp wolny / wydarzenie niebiletowane!


sobota25 maja

niedziela26 maja

środa29 maja

piątek31 maja

sobota1 czerwca

niedziela2 czerwca

wtorek4 czerwca

środa5 czerwca

czwartek6 czerwca

piątek7 czerwca

sobota8 czerwca

niedziela9 czerwca

wtorek11 czerwca

czwartek13 czerwca

niedziela16 czerwca

piątek21 czerwca

niedziela30 czerwca
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone