Zamknij
REKLAMA

sobota, 25.05, godz. 12.00

Skierniewice

Bilety: Wstęp wolny

Festiwal Maj Syty Fest powraca w swojej trzeciej odsłonie. Już 25 maja na głównym rynku Miasta Skierniewice powróci najlepsze plenerowe granie. Po doświadczeniu dwóch edycji, po raz kolejny udało się stworzyć niepowtarzalny line-up, który świetnie wpisuje się w klimat ostatniego majowego weekendu.

Eklektyczne podejście do wyboru artystów to znak rozpoznawczy festiwalu. Tegoroczna, ambitna propozycja zespołów zadowoli muzyczne podniebienia niejednego miłośnika dobrego grania. Na głównej scenie festiwalu zobaczymy tradycyjnie pięć propozycji, które niebawem poznacie!

N…
E…
F…
R….
S….

Ważną część Maj Syty Fest stanowi wspaniałe jedzenie. Festiwal nierozerwalnie połączony jest ze zlotem food trucków. W ostatni weekend maja Skierniewice stają się prawdziwą stolicą smaków. Stała współpraca z pasjonatami ulicznego jedzenia, pozwala na selekcję najlepszych kuchennych propozycji z całego świata. Do miasta zjeżdżają osoby, dla których gotowanie jest nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy, ale przede wszystkim pasją i pomysłem na życie.

Maj Syty Fest to doskonała propozycja zarówno dla początkujących fanów alternatywnych brzmień, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z festiwalowym graniem, jak i dla stałych bywalców dużych imprez muzycznych. Organizatorzy starają się zapewnić uczestnikom jak największy komfort. Dobra lokalizacja głównej sceny, wspaniałe zaplecze kulinarne oraz świetna logistyka festiwalowego miasteczka - to wszystko sprawia, że uczestnictwo w tak dużym przedsięwzięciu nie tylko nie jest męczące, ale wręcz stanowi świetną propozycję na wiosenny relaks w gronie bliskich.

==============================================

Serce wiosny bije w Skierniewicach!

Co? - Maj Syty Fest 3
Kiedy? - 25 maja 2019
Gdzie? - Rynek Skierniewice
O której? - Start o godz. 17:00 / Strefa food truck 12:00
Za ile? - wstęp wolny / wydarzenie niebiletowane!


sobota20 lipca
sob 20 lip
16.00 - 22.00

niedziela21 lipca

poniedziałek22 lipca

wtorek23 lipca

środa24 lipca

czwartek25 lipca

piątek26 lipca

sobota27 lipca

niedziela28 lipca

czwartek1 sierpnia

piątek2 sierpnia

sobota3 sierpnia

niedziela4 sierpnia

środa7 sierpnia

czwartek8 sierpnia

sobota10 sierpnia

niedziela11 sierpnia

czwartek15 sierpnia

niedziela18 sierpnia

środa21 sierpnia

sobota24 sierpnia

niedziela25 sierpnia

czwartek29 sierpnia

sobota31 sierpnia

czwartek5 września

piątek6 września

sobota7 września

niedziela8 września

piątek13 września

sobota14 września

niedziela15 września
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone