Zamknij
REKLAMA

sobota, 18.04, godz. 19.00

Sochaczew, ul. 15 Sierpnia 83

Bilety: 15 zł

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza 18 kwietnia o godz. 19.00 do Klubu Kontrast w SCK przy ul. 15 Sierpnia 83 na koncert duetu Bolewski&Tubis. Takiego duetu jeszcze nie słyszeliście!  WSTĘP: 15 zł. Bilety do nabycia przed wejściem na koncert. Rezerwacje telefonicznie pod nr (46) 863-07-68

Zespół tworzą Radek Bolewski – perkusja, wokal oraz Maciej Tubis – fortepian, syntezator basowy. Były perkusista L.Stadt i Fonovel połączył siły z pianistą jazzowym, liderem Tubis Trio. Ich muzyka to niespotykane połączenie piosenki i improwizacji, polskie teksty oraz niezwykła synergia, która zaskakuje i przyciąga uwagę podczas występów na żywo. Przekonała się o tym publiczność w ponad 50 miastach, które duet odwiedził w ramach trasy promującej pierwszy album „Lunatyk”.

Koncerty i spotkania z publicznością dają nam najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie tworzymy tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet – mówią muzycy.

Przekonać się o tym mogą również sochaczewianie, którzy wybiorą się 18 kwietnia na koncert w Klubie Kontrast. Zapraszamy!

Fot. Rafał Masłow

 

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone