Zamknij
REKLAMA

Koduj z Gigantami - warsztaty

Koduj z Gigantami - warsztaty
  • czwartek  lutego
  • 1.02.2020
  • Sochaczew, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego

o wydarzenie promujące ideę nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. Ma ono na celu zwiększenie świadomości o programowaniu, zapoznanie z programowaniem i narzędziami programistycznymi, nowymi technologiami, a dla starszych uczniów również zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.

W Sochaczewie to  już druga edycja, natomiast w Polsce  organizowane są po raz  szósty przez szkołę Giganci Programowania. Tegoroczna edycja ma patronat burmistrza Sochaczewa oraz starosty. Warsztaty objęte są też patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Warsztaty odbędą się 1 lutego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego. Przeznaczone są dla uczniów od 7 do 18 roku życia.  Młodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił poznając środowiska programistyczne takie jak Scratch, Kodu czy AppInventor, starsi natomiast - C# i Visual Studio.

Zajęcia zaplanowano w blokach jedno lub półtoragodzinnych, w grupach po 12 osób, w trzech kategoriach wiekowych. Obowiązują zapisy.

Zapewniamy komputer dla każdego uczestnika.

wrzesień 2020


24.09 czwartek
NABÓR do Teatru Maska Sochaczew
24.09 czwartek
JAM Łoskot SESSION

JAM Łoskot SESSION

24 września 2020 

Czytaj więcej
25.09 piątek
Koncert Krzysztofa Antkowiaka w Gostyninie
26.09 sobota
Puchar Polski Ju-Jitsu
26.09 sobota
Pociąg RETRO 2020

Pociąg RETRO 2020

26 września 2020 

Czytaj więcej