Zamknij
REKLAMA

sobota, 01.02

Sochaczew, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego

o wydarzenie promujące ideę nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. Ma ono na celu zwiększenie świadomości o programowaniu, zapoznanie z programowaniem i narzędziami programistycznymi, nowymi technologiami, a dla starszych uczniów również zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.

W Sochaczewie to  już druga edycja, natomiast w Polsce  organizowane są po raz  szósty przez szkołę Giganci Programowania. Tegoroczna edycja ma patronat burmistrza Sochaczewa oraz starosty. Warsztaty objęte są też patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Warsztaty odbędą się 1 lutego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego. Przeznaczone są dla uczniów od 7 do 18 roku życia.  Młodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił poznając środowiska programistyczne takie jak Scratch, Kodu czy AppInventor, starsi natomiast - C# i Visual Studio.

Zajęcia zaplanowano w blokach jedno lub półtoragodzinnych, w grupach po 12 osób, w trzech kategoriach wiekowych. Obowiązują zapisy.

Zapewniamy komputer dla każdego uczestnika.


czwartek20 lutego

piątek21 lutego

sobota22 lutego

niedziela23 lutego

poniedziałek24 lutego

wtorek25 lutego

czwartek27 lutego

piątek28 lutego

sobota29 lutego

niedziela1 marca

środa4 marca

piątek6 marca

niedziela8 marca

czwartek12 marca

niedziela15 marca

czwartek19 marca

piątek20 marca

sobota21 marca

niedziela22 marca

środa25 marca

sobota4 kwietnia
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone