Zamknij
REKLAMA

piątek, 06.12, godz. 10.00

Sochaczew, ul. 15 Sierpnia 83

Bilety: 10 zł

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza najmłodszych milusińskich na wyjątkowy spektakl interaktywny „W poszukiwaniu świętego Mikołaja” oparty na znanej powieści Jana Brzechwy „Akademia Pana Kleksa”, realizowany w ramach projektu „Dzieci dzieciom”. Spektakl odbędzie się w piątek 6 grudnia o godz. 10.00 w SCK przy ul. 15 Sierpnia 83.

„Dzieci dzieciom” to projekt, który jest podróżą do świata muzyki, kształtuje twórczo dzieci, pobudza ich wyobraźnię oraz wprowadza w sposób naturalny i przystępny w świat szeroko pojętej kultury i sztuki, wpisując się jednocześnie w program przedszkolnej edukacji artystycznej.

W trakcie spektaklu razem z aktorami przeniesiemy się do świata pełnego podwodnych przygód i fantastycznych piosenek, tj.: „Witajcie w naszej bajce”, „Cała naprzód ku wielkiej przygodzie” oraz piosenek świątecznych, bowiem bohaterowie opowieści razem z widownią będą próbowali znaleźć świętego Mikołaja! Tylko gdzie się on podział? Może w bańkach mydlanych pana Kleksa? Może w pudełku? I co właściwie robi święty Mikołaj?

A gdy już zmęczeni przygodami odnajdziemy św. Mikołaja, schrupiemy świąteczne jabłko, a także zrobimy sobie świąteczne zdjęcie z małymi i dużymi aktorami w świecie pełnym bożonarodzeniowej magii…

KOSZT: 10 zł od dziecka, opiekunowie wstęp wolny

Zamówienia grupowe i indywidualne przyjmujemy w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83, tel. (46) 863-07-68. Zapraszamy!


sobota14 grudnia

niedziela15 grudnia

poniedziałek16 grudnia

środa18 grudnia

piątek20 grudnia

sobota21 grudnia

niedziela22 grudnia

wtorek31 grudnia

piątek3 stycznia

niedziela5 stycznia

piątek10 stycznia

niedziela12 stycznia

piątek17 stycznia

niedziela19 stycznia

piątek24 stycznia

sobota25 stycznia

niedziela26 stycznia

piątek31 stycznia

niedziela2 lutego

sobota8 lutego
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone