Zamknij
REKLAMA

piątek, 08.11, godz. 19.00

Sochaczew, ul. 15 Sierpnia 83

Bilety: Wstęp wolny

Zapraszamy w piątek 8 listopada o godz. 19.00 do Klubu Kontrast w SCK przy ul. 15 Sierpnia 83 na Sochaczewskie Zaduszki Kulturalne pt „Herbaciane Zadumki” w wykonaniu Teatru „Dialog”. Wstęp wolny. Rezerwacje stolików pod nr (46) 863-07-68

Wystąpią:

  • Jolanta Kawczyńska
  • Anna Wolińska
  • oraz zaproszeni goście

„Dwa babcine fotele, koce, dzbanek z gorącą herbatką, koniecznie koszyk z włóczką i drutami. I te okulary! Trochę dymu i… fortepian, gitara oraz skrzypce. I te artystki. Nie takie sztuczne. Całkiem naturalne, tak zwyczajnie rozmawiają słowami Agnieszki Osieckiej przy herbatce… Tak naturalnie. Wspominają… Mówią o tym co bardzo lub… mało ważne. Nie patetycznie. Trochę o przemijaniu i trochę o herbacie. Czasem ktoś, gdzieś, jakąś znaną piosnkę przyniesie… I Trochę Szymborskiej, i trochę Herberta.
Dialog dla nich to ciągłe przywoływanie obrazów zapisanych w pamięci. Pachnących cynamonową herbatą, malinami z ogrodu babci i duszną ulicą betonowych miast. Obrazów, które pozwalają nam odczuwać cały wachlarz emocji: od beztroskiej radości – przez bezbrzeżną tęsknotę – po mądry smutek. I choć spotykają się tu trzy pokolenia, to mówią tym samym uniwersalnym językiem o pięknie przemijania. Bo czymże jest przemijanie, jak nie pajęczyną babiego lata oplatającą nasze wspomnienia? Ciągłym dialogiem – ze sobą, przeciw sobie, we wnętrz i na zewnątrz. Obok Ciebie i z Tobą… Drogi Widzu”.


 


 


 


piątek15 listopada

sobota16 listopada

niedziela17 listopada

poniedziałek18 listopada

wtorek19 listopada

środa20 listopada

piątek22 listopada

sobota23 listopada

niedziela24 listopada

poniedziałek25 listopada

środa27 listopada

piątek29 listopada

sobota30 listopada

niedziela1 grudnia

piątek6 grudnia

sobota7 grudnia

niedziela8 grudnia

poniedziałek9 grudnia

czwartek12 grudnia

sobota14 grudnia

niedziela15 grudnia

poniedziałek16 grudnia

niedziela12 stycznia
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone