Zamknij
REKLAMA

sobota, 31.08, godz. 11.00

Sochaczew, Bulwary nad Bzurą

Bilety: Wstęp wolny

31 sierpnia 2019 - Godz. 11.00 - 13.00

Piknik rodzinny / warsztaty taneczne i teatralne dla dzieci i dorosłych

Park im. I. W. Garbolewskiego w Sochaczewie

Jumika / Słowacja / spektakl teatru tańca dla dzieci - Godz. 14.00

Sochaczewskie Centrum Kultury ul. 15 Sierpnia 83

Black SQR / instalacja performatywna / taniec / muzyka / obraz - Godz. 19.00

Sochaczewskie Centrum Kultury ul. 15 Sierpnia 83 Sochaczew

Oficjalne Zakończenie Festiwalu - Godz. 20.00

Sochaczewskie Centrum Kultury ul. 15 Sierpnia 83 Sochaczew

Międzynarodowy Festiwal Teatralny UNITY 2019 odbędzie w dniach od 21 sierpnia do 31 sierpnia w Sochaczewie współorganizowany przez SCKSochaczewskie Centrum Kultury i Stowarzyszenie Sztuka Nowa we współpracy z wydziałem Kultury, Turystyki i Promocji Miasto Sochaczew. UNITY to pierwsza pilotażowa edycja projektu społeczno?artystycznego opartego na potencjale wymiany międzykulturowej z partnerami z Czech (Cooltour Ostrava), Słowacji (PST – Priestor Súčasného Tanca, Košice ) i Węgier (Ziggurat Project, Budapeszt) oraz współpracy z lokalnymi partnerami i instytucjami kultury: Camerata Mazovia, Teatr MaskaSochaczew, Abstrakt Sochaczew i Pracownia Eksperymentów Audiowizualnych, Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie.


UNITY to jedność w różnorodności. Festiwal skupia artystów, tancerzy, performerów i pedagogów ze Słowacji, Czech, Węgier oraz Polski. Osią Festiwalu będą międzynarodowe laboratoria tańca i ruchu Eco Campus, które zmienią miasto Sochaczew w prawdziwie europejską stolicę unikatowej sztuki performatywnej, teatru fizycznego i teatru tańca. 10 dni pracy z ciałem, umysłem, emocjami, głosem i ich granicami, 30 młodych performerów i 6 pedagogów z 4 różnych krajów Europy. 


W ramach Festiwalu UNITY odbędzie się szereg wydarzeń artystycznych i społecznych realizowanych na terenie Miasta Sochaczew: Bulwary nad Bzurą, Park im. Fryderyka Chopina, Park im. I. W. Garbolewskiego, Państwowa Szkoła Muzyczna oraz Sochaczewskie Centrum Kultury. Celem Festiwalu jest zatarcie granicy między widzem a wykonawcą, dające możliwość czynnego włączenia się w wydarzenia proponowane w ramach Festiwalu. Stworzenie przyjaznej przestrzeni, w której będzie można wspólnie posadzić drzewo, improwizować tanecznie, wziąć udział w warsztatach teatralnych, czy włączyć się w proces tworzenia spektaklu w przestrzeni miasta. 

Festiwal UNITY to również szerokie spektrum prezentacji artystycznych, aż 13 wydarzeń, w tym 4 premiery, spektakle teatralne i taneczne, akcje performatywne, instalacje i koncerty.


czwartek23 stycznia

piątek24 stycznia

sobota25 stycznia

niedziela26 stycznia

poniedziałek27 stycznia

wtorek28 stycznia

środa29 stycznia

czwartek30 stycznia

piątek31 stycznia

sobota1 lutego

niedziela2 lutego

środa5 lutego

piątek7 lutego

sobota8 lutego

niedziela9 lutego

poniedziałek10 lutego

wtorek11 lutego

środa12 lutego

czwartek13 lutego

piątek14 lutego

sobota15 lutego

niedziela16 lutego

poniedziałek17 lutego

wtorek18 lutego

środa19 lutego

czwartek20 lutego

piątek21 lutego

sobota22 lutego

niedziela23 lutego

piątek28 lutego

sobota29 lutego

piątek6 marca

czwartek12 marca

niedziela15 marca

piątek20 marca

sobota21 marca

niedziela22 marca
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone