Zamknij
REKLAMA

niedziela, 15.09, godz. 8.30 - 16.30

Sochaczew, ul. Olimpijska 3

Bilety: Wstęp wolny

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie zaprasza na 36 Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą . Bieg odbędzie się 15 września i będzie jednym z elementów, przypadającej w tym roku, 80. rocznicy Bitwy nad Bzurą.

Honorowy patronat nad imprezą objął Pan Maciej Małecki Poseł na Sejm RP, Pan Piotr Osiecki Burmistrz Sochaczewa oraz Pani Jolanta Gonta Starosta Sochaczewski.

W tym roku zawodnicy ponownie pobiegną historyczną trasą z Kamiona do Sochaczewa, która posiada atest długości PZLA. Zapisów na bieg można dokonać poprzez stronę www.dostartu.pl. Wszelkie szczegóły dotyczące tegorocznego półmaratonu znajdą Państwo na stronie www.mosir.sochaczew.pl oraz funpage`u www.facebook.com/polmaratonszlakiemwalknadbzura

Celem Półmaratonu jest nie tylko upowszechnienie masowego biegania, ale przede wszystkim upamiętnienie bohaterskiego oporu Żołnierza Polskiego w walkach wrześniowych w 1939 roku , a także uczczenie pamięci Jana Cebrzyńskiego – pomysłodawcy biegu.

W tegorocznej edycji ponownie pobiegną również maluchy do lat 7, które do pokonania mają symboliczny odcinek 210,97 m na bocznym boisku MOSiR przy ul. Warszawskiej 80.

Przy ul. Warszawskiej 80 odbędzie się również szereg towarzyszących biegowi wydarzeń. W oczekiwaniu na zawodników planujemy zawody sportowe dla dzieci, wystawy oraz prelekcje .

Zachęcamy również do udziału w konkursie na STREFĘ KIBICA na trasie półmaratonu. Do udziału zapraszamy szkoły , przedszkola, firmy działające w pobliżu trasy, czy zwyczajne grupy znajomych, które chcą pokibicować biegaczom i przy okazji wygrać nagrody.
Zapraszamy do zapisów!


wtorek17 września

środa18 września

piątek20 września

sobota21 września

niedziela22 września

piątek27 września

sobota28 września

niedziela29 września

sobota5 października

niedziela13 października

piątek25 października

niedziela27 października

niedziela10 listopada

poniedziałek11 listopada
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone