Zamknij
REKLAMA

Aktywne Kobiety z Kamiona zapraszają na baśń dla dorosłych

14:35, 14.08.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet z Kamiona zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców na kino plenerowe, a w ramach niego na baśń dla dorosłych.

 

Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet z Kamiona zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców na kino plenerowe. 24 sierpnia w Szkole Podstawowej w Kamionie, na tutejszym boisku szkolnym, zobaczymy „Kształt wody” - baśń dla dorosłych. Seans rozpocznie się o godzinie 20.00. Wstęp oczywiście wolny. Podczas spotkania zapewniona będzie możliwość zakupu popcornu i waty cukrowej.

Aktywne Kobiety z Kamiona zalecają zabranie ze sobą krzesełek lub leżaków i ciepłych ubrań (świetnie sprawdzają się koce), przy czym pierwsze 50 osób leżaki będzie miało zapewnione.

Impreza finansowana jest przez gminę Młodzieszyn w ramach realizacji zadania publicznego „Kultura. Sztuka. Ochrona dóbr kultury i tradycji”, które realizuje oczywiście Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet z Sochaczewa.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

stefanstefan

1 1

nie zabierać dzieci bo to dla dorosłych pewnie horror albo z podtekstem erotycznym bedzie? 13:39, 15.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EE

0 0

Serio ten film już dawno można obejrzeć na CDA i nie ma w nim żadnych moncnych scen ale film sam w sobie spoko 15:49, 18.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone