Zamknij
REKLAMA

piątek, 02.08, godz. 16,00

Plaża nad Wisłą, ul. Rybaki 15

Zapraszamy na 7. edycję Polish Hip-Hop Festival, która odbędzie się tradycyjnie na nadwiślańskiej plaży w Płocku w dniach 01.08 – 03.08.2019 roku. Spotkajmy się na plaży nad Wisłą by wspólnie poczuć wyjątkową atmosferę jaka panuje na PLHHF. Wkrótce więcej informacji.

Rozpiska festiwalu

Czwartek 1 sierpnia, Plac Piknikowy Dębowy

16:00 – 17:00 – ZAPISY DO PREELIMINACJI VIII PŁOCKIEJ BITWY FREESTYLOWEJ
17:01 – 21:00 – PREELIMINACJE DO VIII PŁOCKIEJ BITWY FREESTYLOWEJ

21:00 – 21:40 – RASMENTALISM
21:45 – 22:20 – KPSN
22:25 – 23:05 – W.E.N.A.
23:10 – 23:50 – YOUNG IGI
23:55 – 00:35 – KARTKY
00:40 – 01:20 OTSOCHODZI

Piątek 2 sierpnia, plaża nad Wisłą

MAIN STAGE:

16:05 – 16:40 – POKAHONTAZ
16:45 – 17:15 – ZEUS
17:20 – 17:50 – SOLAR
PÓŁFINAŁY BITWY PŁOCKIEJ – RED BULL MUSIC STAGE
18:30 – 19:10 – BIAŁAS
19:15 – 19:50 – ADI NOWAK
19:55 – 20:30 – JETLAGZ
20:35 – 21:15 – KĘKĘ
21:20 – 21:55 – JAN-RAPOWANIE
22:00 – 22:40 – GUZIOR
22:45 – 23:25 – DONGURALESKO
23:30 – 00:15 – SOKÓŁ
00:20 – 01:20 – SBM SHOWCASE
01:25 – 02:05 – POLSKA WERSJA
02:10 – 03:00 – O.S.T.R.

RED BULL MUSIC STAGE:

18:00 – 18:30 – PÓŁFINAŁ VIII PŁOCKIEJ BITWY FREESTYLOWEJ
21:00 – 21:30 – SYNY
21:35 – 22:10 – VIX.N
22:15 – 22:45 – MAŁPA
22:50 – 23:20 – MŁODY DZBAN
23:25 – 00:10 – BORIXON & RETO
00:15 – 00:55 – EMMSJE GAUTI
01:00 – 01:35 – MOBBYN
01:40 – 02:15 – MAŁOLAT & AUER
02:20 – 03:00 – BONSOUL

TIDAL MUSIC STAGE:

21:00 – 22:00 – SBM STARTER SHOWCASE
22:00 – 22:25 – PRYKSON FISK
22:30 – 23:00 – HOMIES
23:05 – 23:35 – TEABE
23:40 – 00:10 – FLASZKI I SZLUGI
00:15 – 00:50 – KUBA KNAP
00:55 – 01:30 – EMES MILLIGAN
01:35 – 02:10 – PLANBE
02:15 – 03:00 – DEYS + GRIMMY

STREFA PEŁNOLET’SÓW:

14:30 – 20:55 – DJ DNU
21:00 – 23:55 – DJ DECKS
00:00 – 03:30 – DJ 600 V

RED BULL CONTAINER:

14.00 – 03.30 – DJ MATHI

Sobota 3 sierpnia, plaża nad Wisłą

MAIN STAGE

16:05 – 16:35 – WHITE 2115
16:40 – 17:10 – BISZ
17:15 – 17:50 – SMOLASTY
FINAŁ BITWY PŁOCKIEJ – RED BULL MUSIC STAGE
18:30 – 19:10 – DWA SŁAWY
19:15 – 19:55 – VNM
20:00 – 20:40 – GEDZ
20:45 – 21:25 – KALI
21:30 – 22:15 – SARIUS
22:20 – 23:20 – PALUCH/ JODA/ KOBIK
23:25 – 00:10 – PRO8L3M
00:15 – 01:00 – BEDOES
01:05 – 02:05 – CHILLWAGON SHOWCASE
02:10 – 03:00 – TEDE

RED BULL MUSIC STAGE:

18:00 : 18:15 – FINAŁ VIII PŁOCKIEJ BITWY FREESTYLOWEJ
21:00 – 21:30 – OKI
21:35 – 22:05 – SZTOSS
22:10 – 22:45 – RAU
22:50 – 23:25 – TYMEK
23:30 – 00:05 – KABE
00:10 – 00:45 – BAMBAX
00:50 – 01:30 – MORDOR MUZIK
01:35 – 02:15 – ERO I KOSI
02:20 – 03:00 – TUZZA

TIDAL MUSIC STAGE:

21:00 – 22:00 – #CHILLWAGONCHALLENGE SHOWCASE FINAŁ
22:00 – 22:30 – JEDEN
22:35 – 23:05 – GRUPPO TREDICI
23:10 – 23:40 – RIZI BEIZETI
23:45 – 00:15 – AVI & LOUIS VILLAIN
00:20 – 00:50 – PRZYŁU & VBS
00:55 – 01:30 – HOLAK & FROSTI REGE
01:35 – 02:15 – WAC TOJA
02:20 – 03:00 – MAŁACH & RUFUZ

STREFA PEŁNOLET’SÓW:

12:00 – 20:55 – DJ DNU
21:00 – 23:55 – DJ IKE
00:00 – 03:30 – DJ HUBSON

RED BULL CONTAINER:

14.00 – 03.30 – DJ MATHI


niedziela25 sierpnia

poniedziałek26 sierpnia

wtorek27 sierpnia

środa28 sierpnia

czwartek29 sierpnia

piątek30 sierpnia

sobota31 sierpnia

niedziela1 września

środa4 września

czwartek5 września

piątek6 września

sobota7 września

niedziela8 września

środa11 września

piątek13 września

sobota14 września

niedziela15 września

wtorek17 września

sobota21 września

niedziela22 września

sobota28 września

niedziela29 września

sobota5 października
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone