Zamknij
REKLAMA

Moonrivers - koncert online

Moonrivers - koncert online
  • czwartek  lutego, 19.00
  • 27.02.2021
  • online
Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza w sobotę 27 lutego o godz. 19.00 na transmisję online koncertu zespołu Moonrivers. Zespół zagra znane i lubiane standardy jazzowe w ciekawych aranżacjach. Koncert będzie transmitowany na żywo na fanpage’u Klubu Kontrast na Facebooku.

SKŁAD ZESPOŁU:Piotr Rola-Podczaski – pianista, aranżer, zawdzięczający swój muzyczny warsztat Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy. Chętnie improwizuje na fortepianie, tworząc śmiałe i niebanalne odsłony, zarówno standardów jazzowych, jak i współczesnych kompozycji. Jego muzyczne przestrzenie to: funk, jazz, pop i soul.

Jakub „Sista” Gawrych – basista z doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Na stałe działa w projektach: Moonrivers, BRO, Summana, Little Jazz Choir, Zespół Ludowy „Ożarowiacy”. Występuje w składzie rozgrywającym Funk me. Jazz Monday. w piwnicy pod Harendą oraz Aftersix – Skład Sylwii.

Mateusz „Niedźwiedź” Pachecka – perkusista związany z perkusją od 10 lat. Absolwent w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie w klasie prof. Bogdana Kulika i prof. Marcina Ścierańskiego. Koncertował m.in. z Teatrem Akademickim UW, współtworzył grupę muzyczną Mist oraz jest jednym z założycieli projektu Wieczorków Jazzowych.

 

marzec 2021


5.03 piątek
Antonina Krzysztoń w Sochaczewie
7.03 niedziela
Poezja na Obcasach
7.03 niedziela
Bezpłatna mammografia w Sochaczewie
27.03 sobota
Blue Jay Bird - koncert online

kwiecień 2021


24.04 sobota
JAH Trio - koncert online

czerwiec 2021


19.06 sobota
VIII Bieg Cichociemnych