Zamknij
REKLAMA

Koncert duetu Bolewski & Tubis

Koncert duetu Bolewski & Tubis
  • czwartek  września, 19.00
  • 19.09.2020
  • Sochaczew
Zapraszamy serdecznie w sobotę 19 września o godz. 19.00 do Klubu Kontrast na koncert duetu Bolewski & Tubis. Muzyka zespołu to wysmakowany balans pomiędzy jazzem, a muzyką pop, w odważnej improwizowanej odsłonie. Tylko dwóch muzyków, a na scenie tworzą tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet – wszystko na żywo!

Każdy koncert duetu Bolewski & Tubis jest wyjątkowy, muzycy uwielbiają zaskakiwać publiczność. Improwizacja, przekaz i sceniczna synergia to elementy wyróżniające ich twórczość. Od 2018 roku zagrali ponad 70 koncertów, m.in. Spring Break Festival 2019, Manu Summer Jazz Sundays, Dąbskie Wieczory Filmowe, Prom Kultury – Saska Kępa oraz koncerty radiowe: „Mikrofon radia RDC”, Radio Lublin, Radio Łódź. Ich muzyka gościła również na antenach radiowych „Jedynki” i „Trójki” oraz telewizji TVP Kultura.

W Klubie Kontrast w wykonaniu zespołu usłyszymy nie tylko dobrze już znane utwory z debiutanckiej płyty „Lunatyk”, ale również kompozycje z najnowszego albumu zatytułowanego „Bez końca”, który ujrzy światło dzienne zaledwie dzień przed koncertem w Sochaczewie. To wyjątkowa okazja, by usłyszeć nowe kompozycje zespołu i doświadczyć na żywo ich unikatowego brzmienia.

Skład zespołu:

Radosław Bolewski – wokal, perkusja

Maciej Tubis – fortepian, syntezator basowy 

 

KONCERT BILETOWANY

Maksymalna ilość osób na koncercie: 50

listopad 2020


4.11 środa
Spektakl Blisko w Teatrze Młyn
4.11 środa
Zbiórka krwi na plac Kościuszki
6.11 piątek
Miłosna pułapka

Miłosna pułapka

6 listopada 2020 

Czytaj więcej
11.11 środa
Spektakl Blisko w Teatrze Młyn
18.11 środa
Zbiórka krwi na plac Kościuszki
22.11 niedziela
Artystyczne Kramnice ONLINE

grudzień 2020


2.12 środa
Zbiórka krwi na plac Kościuszki