Zamknij
REKLAMA

niedziela, 23.02, godz. 11.00

Sochaczew Bulwary

Bilety: Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy wszystkich do przyłączenia się i wspólnego morsowania, w niedzielę 23 lutego 2020 o godz. 11:00 spotykamy się na Bulwarach przy rzece Bzurze (ul. Podzamcze). Po 10-minutowej rozgrzewce wchodzimy do rzeki i zanurzamy się na kilka minut - 1, 2, 3, 4 - maksymalnie 5, w zależności od zaawansowania.  
Na początek proponujemy zacząć od 1 minuty- nie jest to dużo, a korzyści dla naszego organizmu - mnóstwo :) Zaczynając od poprawy odporności organizmu, poprzez poprawę funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego, wątroby, nerek...

Każda osoba pragnąca uczestniczyć w wydarzeniu Dragonowe Morsowanie, musi pamiętać, iż nie jest to zorganizowana akcja, a jedynie wspólna, oddolna inicjatywa entuzjastów zdrowego trybu życia i aktywności sportowej, w mniejszym lub większym stopniu powiązanych z Sochaczewskim klubem Dragon Fight Club. Tworząc wydarzenie Dragonowe Morsowanie zachęcamy jedynie zainteresowane osoby do towarzyszenia nam w czymś, co uważamy za ważne dla naszego życia, zdrowia, kondycji fizycznej i psychicznej. W żadnym wypadku Klub nie jest oficjalnym organizatorem wydarzenia, nie może więc zatem wziąć na siebie jakiejkolwiek odpowiedzialności za ewentualne zdarzenia mające negatywny wpływ na zdrowie uczestników, a wynikające z faktu wspólnego morsowania. Przyłączając się do nas uczestnicy muszą byś świadomi ryzyka, jakie wiązać się może z takim rodzajem aktywności sportowej. Pamiętajcie zatem, że znając swój stan zdrowia, znając zagrożenia związane z morsowaniem, robicie to na własną odpowiedzialność. Po to jednak promujemy to wydarzenie, aby wspólnie wspierać się i zachęcać do zdrowego tryby życia. O bezpieczeństwo uczestników zadba WOPR Sochaczew. Każdy wchodzi do Bzury na własną odpowiedzialność, świadom zagrożenia utraty zdrowia lub życia. Wszystkich sochaczewian zapraszamy do oglądania i dopingowania.

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone