Zamknij
REKLAMA

wtorek, 25.02, godz. 17.30 20.30

Sochaczew, ul. 15 Sierpnia 83

Bilety: 50 zł

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza we wtorek 25 lutego na stand – up Mateusza Sochy, który wystąpi z premierą najnowszego programu pod tytułem „Masochista”. W wyniku dużego zainteresowania, stand-up zostanie zaprezentowany tego dnia w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 dwukrotnie: o godz. 17.30 i 20.30.

Mateusz Socha – dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.


Sprzedaż biletów w cenie 50 zł ONLINE poprzez serwis kupbilecik.pl Występ dla osób powyżej 18 roku życia (między 16 a 18 rokiem życia z pisemnym pozwoleniem od rodziców). Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione. Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym.

 

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone