Zamknij
REKLAMA

Konkurs "Dzień Piosenki Poetyckiej - Zimowe Ogrody"

Konkurs "Dzień Piosenki Poetyckiej - Zimowe Ogrody"
  • czwartek  lutego, 10.00
  • 28.02.2020
  • Sochaczew, ul. 15 Sierpnia 83

Teatr DIALOG Sekcji Integracji Społecznej Sochaczewskiego Centrum Kultury serdecznie zaprasza młodzież i dorosłych, do wzięcia udziału w konkursie „Dzień Piosenki Poetyckiej – Zimowe Ogrody”. Konkurs odbędzie w piątek 28 lutego 2020 roku w Klubie Kontrast w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83. Dodatkowo przeprowadzone zostaną warsztaty dla wszystkich uczestników konkursu. Zwieńczeniem "Dnia Piosenki Poetyckiej - Zimowe Ogrody" będzie koncert laureatów z gwiazdą wieczoru.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie dwóch utworów - piosenki poetyckie wybranego poety z muzyką już istniejącą (lub do muzyki własnej) albo autorskie piosenki poetyckie (tekst i muzyka własna) - i zaprezentowanie ich z akompaniamentem na żywo.

Laureaci otrzymają nagrody pieniężne, statuetkę „Zimowych Ogrodów” za I,II,III miejsce oraz 3 wyróżnienia w postaci nagród rzeczowych. Wezmą również udział w koncercie laureatów „Zimowe Ogrody” w Klubie Kontrast. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy za udział w Dniu Piosenki Poetyckiej, a nauczyciele i instruktorzy podziękowania za przygotowanie młodzieży.


PROGRAM:

· godz. 10.00 - konkurs solistów i zespołów (do 4 osób)

· godz. 15.00 - warsztaty dla wszystkich uczestników Dnia Piosenki Poetyckiej

· godz. 19.00 - rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród oraz koncert laureatów „Zimowe Ogrody” z gwiazdą wieczoru

W przerwach pomiędzy poszczególnymi częściami zapraszamy na specjalność SCK – zimową herbatę oraz słodką przekąskę.


Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie wypełnionej karty zgłoszenia do 21 lutego 2020 roku na adres: Sochaczewskiego Centrum Kultury, ul. 15 Sierpnia 83, 96-500 Sochaczew lub drogą e-mailową: j.kawczynska@gmail.com

Koszt uczestnictwa w konkursie - 10 zł od osoby (nauczyciele, opiekunowie i instruktorzy – wstęp bezpłatny). W ramach opłaty uczestnicy otrzymają bilety wstępu do Klubu Kontrast oraz słodki poczęstunek.

Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania na stronie internetowej Sochaczewskiego Centrum Kultury (zakładka konkursy) lub w opisie wydarzenia w kalendarium.

Zapraszamy!

wrzesień 2020


24.09 czwartek
NABÓR do Teatru Maska Sochaczew
24.09 czwartek
JAM Łoskot SESSION

JAM Łoskot SESSION

24 września 2020 

Czytaj więcej
25.09 piątek
Koncert Krzysztofa Antkowiaka w Gostyninie
26.09 sobota
Puchar Polski Ju-Jitsu
26.09 sobota
Pociąg RETRO 2020

Pociąg RETRO 2020

26 września 2020 

Czytaj więcej