Zamknij
REKLAMA

piątek, 28.02, godz. 10.00

Sochaczew, ul. 15 Sierpnia 83

Teatr DIALOG Sekcji Integracji Społecznej Sochaczewskiego Centrum Kultury serdecznie zaprasza młodzież i dorosłych, do wzięcia udziału w konkursie „Dzień Piosenki Poetyckiej – Zimowe Ogrody”. Konkurs odbędzie w piątek 28 lutego 2020 roku w Klubie Kontrast w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83. Dodatkowo przeprowadzone zostaną warsztaty dla wszystkich uczestników konkursu. Zwieńczeniem "Dnia Piosenki Poetyckiej - Zimowe Ogrody" będzie koncert laureatów z gwiazdą wieczoru.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie dwóch utworów - piosenki poetyckie wybranego poety z muzyką już istniejącą (lub do muzyki własnej) albo autorskie piosenki poetyckie (tekst i muzyka własna) - i zaprezentowanie ich z akompaniamentem na żywo.

Laureaci otrzymają nagrody pieniężne, statuetkę „Zimowych Ogrodów” za I,II,III miejsce oraz 3 wyróżnienia w postaci nagród rzeczowych. Wezmą również udział w koncercie laureatów „Zimowe Ogrody” w Klubie Kontrast. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy za udział w Dniu Piosenki Poetyckiej, a nauczyciele i instruktorzy podziękowania za przygotowanie młodzieży.


PROGRAM:

· godz. 10.00 - konkurs solistów i zespołów (do 4 osób)

· godz. 15.00 - warsztaty dla wszystkich uczestników Dnia Piosenki Poetyckiej

· godz. 19.00 - rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród oraz koncert laureatów „Zimowe Ogrody” z gwiazdą wieczoru

W przerwach pomiędzy poszczególnymi częściami zapraszamy na specjalność SCK – zimową herbatę oraz słodką przekąskę.


Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie wypełnionej karty zgłoszenia do 21 lutego 2020 roku na adres: Sochaczewskiego Centrum Kultury, ul. 15 Sierpnia 83, 96-500 Sochaczew lub drogą e-mailową: j.kawczynska@gmail.com

Koszt uczestnictwa w konkursie - 10 zł od osoby (nauczyciele, opiekunowie i instruktorzy – wstęp bezpłatny). W ramach opłaty uczestnicy otrzymają bilety wstępu do Klubu Kontrast oraz słodki poczęstunek.

Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania na stronie internetowej Sochaczewskiego Centrum Kultury (zakładka konkursy) lub w opisie wydarzenia w kalendarium.

Zapraszamy!


czwartek20 lutego

piątek21 lutego

sobota22 lutego

niedziela23 lutego

poniedziałek24 lutego

wtorek25 lutego

czwartek27 lutego

piątek28 lutego

sobota29 lutego

niedziela1 marca

środa4 marca

piątek6 marca

niedziela8 marca

czwartek12 marca

niedziela15 marca

czwartek19 marca

piątek20 marca

sobota21 marca

niedziela22 marca

środa25 marca

sobota4 kwietnia
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone