Zamknij
REKLAMA

piątek, 31.01, godz. 19.30

Sochaczew, ul. Chopina 101

Bilety: 20 zł

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty LADIES STYLE. Są to cykliczne warsztaty taneczne, które odbywać się będą raz w miesiącu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w SCK przy ul. Chopina 101. Oferujemy naukę salsy solo, zmysłowej bachaty, a także sexy dance.

Warsztaty skierowane są do kobiet, chcących poznać/rozwinąć kobiecą stronę latynoskich stylów tanecznych. Zapraszamy panie w każdym wieku. Zarówno te, które tańczą, jak i debiutantki, które do tej pory nie miały odwagi spróbować. Uczestniczki warsztatów zdobędą większą pewność siebie, a instruktorzy nauczą je, jak się zmysłowo poruszać.

Na pierwszy ogień – salsa!
Warsztaty z zakresu salsy odbędą się 31 stycznia o godz. 19.30 w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 101. Poprowadzi je Aleksandra Kacprowicz - instruktorka tańca, choreograf oraz właścicielka szkoły tańca Warsaw Salsa Club.
Przygodę z tańcem rozpoczęła już w przedszkolu od tańca towarzyskiego. W kolejnych etapach życia rozwijała się w takich stylach jak hip-hop, taniec współczesny oraz latino. Od ponad 10 lat uczy tańca, równocześnie szkoląc swoje umiejętności w różnych stylach. Taniec jest dla niej czymś więcej niż tylko krokami. To możliwość wyrażenia i odkrycia siebie na nowo.

"Tańcząc samemu można rozwinąć skrzydła i dać się porwać emocjom, natomiast tańcząc z partnerem uczymy się rozmawiać bez słów. Miłości do tańca nie do się opisać. Tak właśnie jest w moim przypadku. Gdy wchodzę na parkiet wszystko wokół znika" - opisuje swoją taneczną pasję Aleksandra Kacprowicz. Zapraszamy panie, które chciałyby się poczuć podobnie. Świetna zabawa w babskim gronie gwarantowana!

Koordynator: Monika Osiecka-Jaworska

Wejściówka: 20 zł.

Zapisy pod nr 609-684-732 lub w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury w Chodakowie tel. (46) 863-25-72

Zapraszamy!


wtorek25 lutego

czwartek27 lutego

piątek28 lutego

sobota29 lutego

niedziela1 marca

środa4 marca

czwartek5 marca

piątek6 marca

sobota7 marca

niedziela8 marca

środa11 marca

czwartek12 marca

sobota14 marca

niedziela15 marca

czwartek19 marca

piątek20 marca

sobota21 marca

niedziela22 marca

środa25 marca

sobota4 kwietnia

sobota25 kwietnia
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone