Zamknij
REKLAMA

piątek, 06.03, godz. 19.00

Płock, Kolegialna 23

Bilety: 50 zł

Dla wszystkich Pań z okazji ich święta Płocka Orkiestra Symfoniczna przygotowała specjalny koncert „Całuję Twoją Dłoń Madame”, który uświetni wokal Macieja Miecznikowskiego, Jacka Borkowskiego, a także tenora Łukasza Gaj wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną pod batutą maestro Sławomira Chrzanowskiego. Panowie wykonają najpiękniejsze pieśni neapolitańskie, utwory musicalowe oraz arie operowe.

Maciej Miecznikowski to postać przez wielu znana m.in. z zespołu „Leszcze”, czy też z prowadzenia programu telewizyjnego „Tak to leciało”. Muzyk, wokalista, autor piosenek, a także showman i osobowość telewizyjna. Obdarzony głębokim i mocnym głosem, dzięki któremu jest w stanie z wdziękiem i charyzmą zainterpretować niemal każdy utwór, z wykształcenia jest śpiewakiem operowym.

Multiinstrumentalista – śpiewa, akompaniując sobie na fortepianie i gitarze, gra też na trąbce, flecie i akordeonie. Jest znany z nagrywania piosenek i bajek dla dzieci, w tym także po kaszubsku. Dwukrotnie użyczył swojego głosu postaciom z filmów rysunkowych w polskich wersjach językowych – „Happy wkręt” oraz „Madagaskar 2”.

Jacek Borkowski – polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Jako wokalista zadebiutował publicznie w 1970 na Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Siedlcach. Laureat Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze w 1975 roku. Aktor od 7 marca 2009 do 25 kwietnia 2009 występował w programie „Jak oni śpiewają”.

 
Koncert z okazji Dnia Kobiet „Całuję Twoją Dłoń Madame” w Płocku wykonawcy:
Jacek Borkowski - wokal
Łukasz Gaj - wokal
Maciej Miecznikowski - wokal
Sławomir Chrzanowski - dyrygent, prowadzenie koncertu
Płocka Orkiestra Symfoniczna
 
Program
Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie, utwory musicalowe oraz arie operowe
 
Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie POS lub na www.bilety24.pl
 
 

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone