Zamknij
REKLAMA

piątek, 15.11, godz. 10.00

Sochaczew, ul. Kusocińskiego 2

Zapraszamy po raz 6 na Sochaczewską Olimpiadę Seniorów o Puchar i pod patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew. Olimpiada odbędzie się w piątek 15 listopada od godz. 10.00 w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

Nasza impreza jest formą rozrywki i dla ciała i dla ducha. W żaden sposób nie chcemy nikogo urazić, czy ośmieszyć, bowiem uważamy, że wszystkim niezależnie od wieku, należy się czasem oderwanie od codzienności. W tej edycji proponujemy zarówno konkurencje sprawnościowe, jak logiczne. Będą tradycyjnie już warcaby, memoriada, czyli testy pamięci, ale także takie konkurencje , jak łowienie rybek, rzuty lotkami do tarczy. Nie zabraknie ulubionych przez naszych uczestników rzutów do kosza, czy rzutów do celu. Dodatkowo będziemy „sadzić i zbierać kwiaty” oraz strzelać gole ????

Zapraszamy wszystkie stowarzyszenia, związki emeryckie , domy pomocy, a także indywidulane grupy znajomych, które chciałyby wziąć udział w naszej imprezie. Będzie nam niezmiernie miło, gościć Państwa ponownie u nas, bowiem jesteście fantastyczni i macie ogromny dystans do siebie.

Do udziału w Olimpiadzie zapraszamy maksymalnie 12 osobowe zespoły, ale zapraszamy również w charakterze kibiców. Tradycyjnie dla najlepszych kibiców przygotowujemy Puchar Kibica. W konkurencji warcabów biorą udział 2 osoby wytypowane z drużyny, w memoriadzie 4 osoby, a w konkurencjach sprawnościowych od 4 do 6 osób z każdej drużyny.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem 721-121-011 i mailowo na adres mosir@mosir.sochaczew.pl

Listy zgłoszeniowe można również dostarczyć do sekretariatu MOSiR na Pływalni Orka przy ul. Olimpijskiej 3 lub do hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

 

 


sobota14 grudnia

niedziela15 grudnia

poniedziałek16 grudnia

środa18 grudnia

piątek20 grudnia

sobota21 grudnia

niedziela22 grudnia

wtorek31 grudnia

piątek3 stycznia

niedziela5 stycznia

piątek10 stycznia

niedziela12 stycznia

piątek17 stycznia

niedziela19 stycznia

piątek24 stycznia

sobota25 stycznia

niedziela26 stycznia

piątek31 stycznia

niedziela2 lutego

sobota8 lutego
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone