Zamknij
REKLAMA

czwartek, 14.11, godz. 18.00

Płock, ul. Jakubowskiego 10

Bilety: Wstęp wolny

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów zaprasza do Kino za Rogiem Płock na spotkanie z polskim sędzią Igorem Tuleyą. Spotkanie pod hasłem "Kto nas chroni - czyli polski sędzia w obliczu zagrożeń obywatelskich". Wstęp wolny. W związku z dużym zainteresowaniem wydarzeniem informujemy, że na spotkanie z sędzią Igorem Tuleyą będą obowiązywały bezpłatne zaproszenia. Wejściówki będą do odbioru  w Bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10), zapraszamy!

"W tych postępowaniach dyscyplinarnych nie chodzi o to, żeby ścigać tych, którzy popadają w konflikt z prawem, tylko tych, którzy mają odmienną wizję wymiaru sprawiedliwości" - tak komentuje zmiany w polskim sądownictwie Igor Tuleya.


Igor Tuleya - prawnik, sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie, członek Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia, autor publikacji z zakresu prawa karnego.To on zwrócił się do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z pytaniem prejudycjalnym dotyczącym zgodności ustaw dokonujących zmian w wymiarze sprawiedliwości w Polsce z europejskimi standardami dotyczącymi niezawisłości sędziowskiej. Krytykował też inne zmiany w sądownictwie wprowadzane przez rząd.


sobota14 grudnia

niedziela15 grudnia

poniedziałek16 grudnia

środa18 grudnia

piątek20 grudnia

sobota21 grudnia

niedziela22 grudnia

wtorek31 grudnia

piątek3 stycznia

niedziela5 stycznia

piątek10 stycznia

niedziela12 stycznia

piątek17 stycznia

niedziela19 stycznia

piątek24 stycznia

sobota25 stycznia

niedziela26 stycznia

piątek31 stycznia

niedziela2 lutego

sobota8 lutego
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone