Zamknij

KS Teresin nie do zatrzymania w Klasie A

B.S. 19:38, 08.09.2025 Aktualizacja: 19:47, 08.09.2025
Skomentuj

Komplet zwycięstw w 4 meczach - tak właśnie wygląda bilans drużyny z Teresina w rozgrywkach warszawskiej Klasy A. W minioną niedzielę, 7 września, KS Teresin wysoko wygrał z Turem w Jaktorowie 5:1. Podobne tempo utrzymuje jeszcze także Piast Piastów. W ramach V kolejki właśnie te dwie, niezwyciężone ekipy zagrają ze sobą w Teresinie. Mecz rozpocznie się w sobotę, 13 września, o 15:00. 

To początek, jak z nut w wykonaniu drużyny KS Teresin. W nogach piłkarzy Tomasza Feliksiaka już 4 mecze sezonu warszawskiej Klasy A. Drużyna wbiła rywalom 12 goli, a straciła tylko 3. W miniony weekend, a dokładniej w niedzielę, 7 września, piłkarze z Teresina wygrali z Turem Jaktorów 5:1. Autorem 3 trafień był znany z powiatowych boisk, sportowej ambicji i twardej gry Cezary Czarnecki. Po golu dorzucili także Oskar Czechowski i Bartosz Bernaszuk. 

W tabeli Teresin zajmuje zasłużone 1. miejsce. Jedyną ekipą z bilansem do zera jest Piast Piastów. Co ciekawe, właśnie te dwie drużyny zagrają ze sobą już w najbliższą sobotę, 13 września. Mecz rozpocznie się o 15:00. 

IV kolejka warszawskiej Klasy A:

Tur Jaktorów - KS Teresin 1:5

Gole: Czarnecki 17', 39', 52', Czechowski 87', Bernaszuk 91'

(B.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%