Zamknij
REKLAMA

Domy jednorodzinne z twoich marzeń

15:40, 21.12.2021 | materiały partnera

Szukasz idealnego domu jednorodzinnego, który spełni twoje największe marzenie posiadaniu własnego kawałka ziemi z tarasem i pięknym ogrodem? Deweloper Chojdów to lider wśród sprzedaży nieruchomości z dużym naciskiem właśnie na budowę domów jednorodzinnych. Szeroka oferta dopasowana do potrzeb każdego konsumenta pozwoli dobrać budek skrojony na miarę. Sprawdź pełną ofertę JDM Deweloper i poznaj nową inwestycję, jaką jest specjalnie przygotowana przestrzeń pod rodziny z dziećmi - Chojnów park. 

  • Poznaj etapy stworzenia osiedla Chojnów Park - budowanie domów jednorodzinnych
  • Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej deweloper Chojdów- zwróć uwagę na inwestycje Chojnów

Poznaj etapy stworzenia osiedla Chojnów Park - budowanie domów jednorodzinnych

PO stworzeniu osiedli Leśny Kwiat II ul. Grzybowa i Leśny Kwiat V ul. Przylaszczki w Józefosławiu przyszedł czas na nową inwestycję, która będzie budzić równie duże zainteresowanie co jej budowlane siostry. Nowoczesna oferta domków jednorodzinnych proponowana przez dewelopera JDM Deweloper to specjalnie stworzone osiedle, które już na etapie budowy przygotuje dla mieszkańców nowoczesny sensoryczny plac zabaw, z którego będą mogli korzystać wszyscy mali mieszkańcy potrzebujący dużo ruchu i możliwości zabawy na świeżym powietrzu. Ponadto dla mieszkańców udostępniony zostanie prywatny park sportowo rekreacyjny, dzięki któremu tuż obok domu będzie można miło spędzić czas, zintegrować się z pozostałymi sąsiadami oraz zadbać o swoje zdrowie wykonując regularne ćwiczenia lub uprawiając sport. 

Cała inwestycja położona jest w pobliżu chojnowskiego parku krajobrazowego, dzięki czemu każdego dnia będą na ciebie czekać piękne widoki rozpościerające się tuż za oknem. 

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej deweloper Chojdów - zwróć uwagę na inwestycję Chojnów 

Nowoczesna architektura bliźniaczej zabudowy z pewnością przypadnie ci do gustu. Bliskość Chojnowskiego parku krajobrazowego to nie jedyny atut osiedla. Przede wszystkim inwestycje charakteryzują duże ogrody, dzięki czemu już otwierając drzwi do tarasu będziesz mógł cieszyć się kawałkiem zieleni zaprojektowanym zgodnie z twoimi potrzebami. Co więcej zaprojektowane piętrowe domy zaopatrzone są w panoramiczne okna, które wpuszczają do pomieszczenia niebywałą ilość światła, ogrzewanie podłogowe, które montowane jest w standardzie każdej inwestycji zwiększając komfort owych nabywców oraz dwa miejsca postojowe zlokalizowane przed posesją co zdecydowanie ułatwia parkowanie w dzisiejszych czasach, kiedy każdy pełnoletni mieszkaniec posiada własny środek transportu. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%