Zamknij
REKLAMA

Dzielnica z przyszłością - dlaczego warto zamieszkać w warszawskim Ursusie?

10:15, 21.10.2020 | materiały partnera

Warszawska dzielnica rozwija się bardzo dynamiczne i każdego roku przyciąga swoim urokiem mieszkańców stolicy. Mieszkania na sprzedaż w Ursusie cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród warszawiaków. Bogata infrastruktura oraz dostęp do licznych atrakcji to atuty, które zostały docenione przez wielu kupujących nieruchomości w tej dzielnicy. W tym artykule sprawdzimy, dlaczego warto tu zamieszkać i jakie są średnie ceny za metr kwadratowy mieszkania w tej części stolicy.

Popularna dzielnica Warszawy

Zielony Ursus ma wiele do zaoferowania miłośnikom aktywnego spędzania czasu. Na terenie dzielnicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe. Piękne i malownicze trasy sprzyjają odbywaniu dalekich wycieczek na dwóch kółkach. To idealne miejsce, by korzystać z jego uroków podczas wiosny i lata. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że z Ursusa można wygodnie dojechać do centrum miasta i pozostałych dzielnic Warszawy nie tylko samochodem. Pozwala na to doskonale rozwinięta sieć połączeń komunikacji miejskiej, w tym przebiegająca przez tę część miasta linia autobusów ZTM oraz pociągów SKM.

Na tym terenie położony jest Park Czechowicki, Achera i Hassów, co z kolei sprzyja pieszym wędrówkom po najbardziej uroczych zakątkach Ursusa. Nic dziwnego, że ta lokalizacja cieszy się dużą popularnością wśród rodzin z dziećmi. Mieszkania w tej okolicy oferują szereg udogodnień dla najmłodszych mieszkańców takich, jak place zabaw w otoczeniu zieleni, ogródek jordanowski, tory jazdy na deskorolkach czy boiska do gry w koszykówkę.

Mieszkania na sprzedaż w Ursusie

Dzielnica jest przyjazna dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym i seniorom. Większość ofert mieszkań na sprzedaż w Ursusie (sprawdź: https://gethome.pl/mieszkania/na-sprzedaz/warszawa/ursus/) to idealna propozycja dla singli czy studentów, którym zależy na komforcie oraz bliskiej odległości od Śródmieścia. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że mieszkańcy Ursusa mogą z łatwością połączyć życie zawodowe czy studenckie z czasem wolnym. Deweloperzy chętnie budują tu nowe osiedla, powstają też kolejne punkty handlowo-usługowe i centra biznesowe. Większość inwestycji powstaje w bardzo kameralnych i dość spokojnych częściach dzielnicy.

Za mieszkanie w Ursusie trzeba zapłacić powyżej 7,4 tys. zł/m2. Średnie ceny za nieruchomości w tej części Warszawy są znacznie niższe od pozostałych, zwłaszcza tych zlokalizowanych w prestiżowych dzielnicach typu Mokotów, Śródmieście, Wilanów czy Żoliborz. W ramach nowych inwestycji deweloperskich budowane są nowoczesne apartamentowce o zróżnicowanym metrażu. Wiele z nich posiada dodatkową przestrzeń użytkową w postaci tarasu.

Podsumowanie

Coraz większa ilość osób przygląda się uważnie ofertom mieszkań na sprzedaż w Ursusie. Dzielnica cieszy się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie wśród rodzin z dziećmi. Dorośli mogą korzystać z doskonale rozwiniętej infrastruktury, w tym dostępu do siłowni „pod chmurką”, ścianek do wspinaczki, skwerów i licznych terenów zielonych. Do dyspozycji mieszkańców są także inne atrakcyjne miejsca, które pozwalają na bezpieczną oraz kreatywną zabawę dla dzieci.

Opracowanie: GetHome.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA