Zamknij
REKLAMA

Łatwy dojazd do każdej części Warszawy? Sprawdź nowe inwestycje na Białołęce!

14.39, 27.07.2022 materiał partnera

Kierując się wyborem miejsca do zamieszkania bierzemy pod uwagę trzy aspekty: cenę lokalu, jego powierzchnię oraz odległość od centrum i pracy. Jedni wolą wybrać osiedle w spokojnej części miasta, a kolejni zaś pragną korzystać pełnymi garściami z tętniącego życiem centrum. Co jeszcze jest istotne przy wyborze wymarzonego mieszkania? Deweloper, który realizuje daną inwestycję.

Wybierając osiedle budowane przez dewelopera, warto kierować się kilkoma czynnikami: wiarygodnością inwestora i jego doświadczeniem na rynku nieruchomości, opiniami, zrealizowanymi inwestycjami oraz tym, czy wykorzystuje on nowoczesne rozwiązania budowlane i technologiczne na swoich osiedlach. W Warszawie znajdziemy inwestycje większości deweloperów, którzy budują w Polsce. Rynek jest tam ogromny, tak samo jak zapotrzebowanie na nowe mieszkania. Kolejnym aspektem, który większość przyszłych kupujących bierze pod uwagę to lokalizacja.

Nowe inwestycje na Białołęce – dlaczego warto?

Prawobrzeżna część stolicy obfituje w nowe inwestycje. Białołęka, mimo iż potocznie nazywana jest sypialnią Warszawy, jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic. Powstaje tu bogate zaplecze usługowo-handlowe, restauracyjne oraz liczne miejsca pracy. Dlatego Białołęka jest coraz chętniej wybieranym miejscem do życia. Ta dzielnica Warszawy jest także jedną z bardziej zielonych – znajdują się tutaj parki, rezerwaty przyrody oraz zieleńce. Park Henrykowski i „Picassa” to łącznie niemal 70 tys. m2 zieleni, która zachęca do aktywnego wypoczynku. Białołęka to także zabytki, to właśnie tutaj znajduje się Zespół dworski Mostowskich oraz Kościół św. Jakuba – jedyna doskonale zachowana gotycka świątynia w Warszawie.

Przebiegają tutaj także liczne arterie drogowe oraz kolejowe, jak np. trasa S8 czy linia kolejowa prowadząca m.in. do Gdyni i Lotniska Chopina. Dobra komunikacja zachęca deweloperów w Warszawie do budowania coraz to nowszych osiedli, gdyż zwiększa to atrakcyjność ich inwestycji. Dodatkowo na terenie dzielnicy swoje siedziby mają takie przedsiębiorstwa, jak Polfa Tarchomin SA czy Coca-Cola HBC Polska.

Mieszkania z tarasem – stały widok na zieleń

Deweloper tworząc nowe osiedle w Warszawie zawsze zwraca uwagę na atuty lokalizacji, w której realizuje swoją inwestycję. Szczególnie, że rynek w stolicy jest ogromny. Białołęka to liczne tereny zielone, dlatego tak chętnie wybierana jest przez okolicznych mieszkańców. Można tu odpocząć od zgiełku centrum miasta. Grupa Murapol posiada w swojej bogatej ofercie inwestycję Murapol Osiedle Natura, które swoją nazwą ma nawiązywać do okolicznej przyrody. Wśród puli mieszkań warto zwrócić swoją uwagę na te, które mają prywatny taras. Taras z ogródkiem może stanowić własną enklawę zieleni, dodatkowo gwarantuje prywatność i miejsce do wypoczynku.

Murapol Osiedle Natura położone jest przy ul. Kąty Grodziskie. Obejmuje 10 kameralnych 2-piętrowych budynków z łączną liczbą blisko 500 mieszkań. Każdy lokal wyposażony jest w specjalne filtry, chroniące przed zanieczyszczeniami, alergenami oraz smogiem. Dzięki temu rozwiązaniu lokatorzy będą mogli stale cieszyć się czystym powietrzem. Dodatkowo w budynkach wbudowano instalację Home Management System, która umożliwia korzystania z aplikacji smart home Murapol AppartMe.

- Murapol Osiedle Natura cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. 7 z 10 budynków tej inwestycji została już zrealizowana i posiada pozwolenie na użytkowanie. W ofercie posiadamy ostatnie mieszkania gotowe do odbioru. Dodatkowo niedawno wprowadziliśmy do sprzedaży 123 mieszkania w trzech ostatnich budynkach, które są właśnie realizowane. Dzięki ogromnemu wyborowi metraży nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców – mam na myśli zarówno osoby kupujące mieszkanie pod inwestycję, jak i tych kupujących na własne potrzeby – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. Sprzedaży w Grupie Murapol.

Deweloper Warszawa – mieszkanie z rynku pierwotnego?

Doświadczenie inwestora gra najważniejszą rolę przy wyborze mieszkania. Dzięki temu przyszły lokator osiedla może być pewny, że ulokował bezpiecznie swoje pieniądze, a jego wymarzone mieszkanie będzie najwyższej jakości. Wybierając lokum z rynku pierwotnego mamy pewność, że opłaty eksploatacyjne będą niższe niż na przykład na rynku wtórnym. Dodatkowo urządzasz mieszkanie według własnego gustu i nie musisz martwić się niedoróbkami po poprzednich lokatorach.

Grupa Murapol to jeden z najbardziej doświadczonych i największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce pod względem liczby sprzedanych mieszkań oraz mieszkań przekazanych klientom. Przez ponad 21 lat deweloper zrealizował 74 wieloetapowych inwestycji nieruchomościowych, w których powstały 353 budynki z 22,5 tys. lokali zamieszkałymi przez ok 67,5 tys. osób.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%