Zamknij
REKLAMA

Kasetony reklamowe sposobem na skuteczną reklamę twojej firmy

09.25, 22.07.2022 materiał partnera

Jeśli szukasz jednej skutecznej reklamy, która przyciągnie mnóstwo nowych klientów to odpowiedź jest tylko jedna: ”nie ma takiej”. Niestety jest wiele form reklamy, które użyte jednocześnie generują przychody firmy. Niektórzy właściciele firm kierują swoje kroki do firm działających w branży IT, a niektórzy szukają sprawdzonych metod poprawy widoczności swojej firmy lokalnie. Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się więcej na temat kasetonów reklamowych.  

Czym są kasetony reklamowe? 

Kasetony są to płaskie reklamy, które zazwyczaj są podświetlane dla lepszej widoczności oraz rozpoznawalności. Kasetony reklamowe Warszawa doskonale sprawdzą się jako drogowskazy, a także jako szyldy na budynkach. Kasetony są płaskimi reklamami umieszczonymi na elewacjach budynków. Bardzo często standardowe kasetony reklamowe zawierają napisy przy użyciu liter 3D, które jeszcze bardziej przyciągają wzrok i zainteresowanie przechodniów oraz potencjalnych kontrahentów.  

Rodzaje kasetonów reklamowych 

Jeśli jesteś zainteresowany kasetonami reklamowymi warto dowiedzieć się o nich nieco więcej przed podjęciem ostatecznej decyzji. Na rynku można zamówić reklamę na trzech typach kasetonów. Każdy z rodzajów jest inny i pasuje do innego rodzaju reklamy. Oto rodzaje kasetonów reklamowych: 

- Kasetony z licem z plexi – jest to najtańszy i zarazem najpopularniejszy rodzaj kasetonów reklamowych dostępnych na rynku. Ten rodzaj kasetonów sprawdzi się idealnie kiedy będzie montowany na elewacji budynku. Kaseton jest wykonany z plexi typu Opla (lico) oraz z aluminiowych profili na bokach. Kaseton jak i jego grafika jest zabezpieczona przed działaniem niesprzyjających czynników atmosferycznych dzięki farbie proszkowej, którą jest pomalowany kaseton. 

- Kasetony z dibondu – są to kasetony o największej trwałości. Co więcej, wielu klientów je również wybiera, ponieważ wyglądają najbardziej estetycznie. Konstrukcja kasetonu jest oparta na licu wykonanym z płyty kompozytowej i stabilnym stelażu. Kaseton można podświetlić (np. logo) oraz dodatkowo wyposażyć w litery 3D, które jeszcze bardziej podkreślą wyjątkowość kasetonów. 

- Kasetony z licem napinanym – ostatni rodzaj kasetonów jest dedykowany dużym powierzchnią – nawet kilkanaście metrów długości. Lico jest zbudowane z miękkiego materiału, które można podświetlić dla lepszej widoczności. Na bokach kasetonów są umieszczone profile aluminiowe z dodatkowymi wzmocnieniami, które sprawią, że cała konstrukcja będzie stabilna.  

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%