Zamknij
REKLAMA

Wybierz trening EMS, aby jak najszybciej schudnąć

15.39, 21.11.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 15.41, 06.12.2022

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób możesz przyspieszyć proces odchudzania i sprawnie poprawić kondycję organizmu, skorzystaj z nowatorskiej formy ćwiczeń, jaką jest trening EMS. To idealny sposób na powrót do formy dla zabieganych, którzy nie mają czasu na żmudne, codzienne treningi lub po prostu nie lubią ćwiczyć. Jeśli trening EMS połączysz z indywidualnie dopasowaną dietą redukcyjną, sukces będzie na wyciągnięcie ręki.

Trening EMS - idealny, by jak najszybciej schudnąć

Trening EMS, z którego skorzystasz w studiach BodyTec20+, to idealny sposób, by rozpocząć drogę aktywności fizycznej. Elektrostymulacja mięśni to nowoczesna metoda, dzięki której możliwa jest bardziej wydajna praca mięśni, a jej bezpieczeństwo i wyjątkowe efekty zostały potwierdzone badaniami. Podczas treningu EMS wykonujesz (pod okiem trenera personalnego) lekkie ćwiczenia fizyczne. Dzięki podpiętym do stroju elektrodom tkanka mięśniowa pracuje wydajniej niż podczas klasycznego treningu. Dzięki temu wykonany 2 razy w tygodniu 20-minutowy trening EMS potrafi być równie wydajny jak 180 minut ćwiczeń na siłowni.

Jak często ćwiczyć, aby jak najszybciej schudnąć?

Warto pamiętać o tym, by we wszystkich sferach życia zachować umiar. Podobnie jest w kwestii ćwiczeń i diety. Jeżeli przez ostatnie kilka miesięcy lub lat byłeś na bakier z aktywnością fizyczną, codzienne przebieganie 10 kilometrów będzie kiepskim pomysłem. Również restrykcyjna dieta może bardziej zaszkodzić niż pomóc. A zatem, co zrobić, jeżeli zależy Ci na tym, by jak najszybciej schudnąć? Skorzystać z oferty członkostwa w BodyTec20+.

Jest to sieć siłowni, która słynie ze wspaniałych efektów. Placówki BodyTec20+ w 6 miastach Polski to miejsca, w których czekają na Ciebie doświadczeni trenerzy personalni. W Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Pabianicach, Częstochowie i Katowicach możesz skorzystać z treningu próbnego, by przekonać się, że EMS to wspaniałe rozwiązanie. Jako członek społeczności BodyTec20+ otrzymasz kartę magnetyczną, na której będa na bieżąco zapisywane Twoje postępy, program treningowy oraz plan diety. Dodatkowo, z treningów EMS możesz korzystać w każdej placówce sieci, dzięki czemu podczas służbowego wyjazdu nie będziesz musiał rezygnować z treningu!

Trening i dieta to nie wszystko

Ćwiczenia i zdrowy plan żywienia to nie jedyny sekret udanego i szybkiego odchudzania. Jeżeli chcesz jak najszybciej schudnąć i nie martwić się o efekt jo-jo, ważne jest również pozytywne nastawienie. Nie traktuj aktywnego życia jako koniecznego etapu, który chcesz jak najszybciej zakończyć i mieć za sobą. Zmiany w stylu życia wprowadzaj drobnymi krokami. Znajdź ćwiczenia, które będą Ci sprawiać przyjemność. Wprowadź do nowej diety dania, w których uwzględnisz swoje ulubione smaki. Nie rezygnuj całkowicie z przysmaków, bo prostu znajdź ich zdrową alternatywę.

Bądź konsekwentny i daj sobie czas na wprowadzenie zmian. A dzięki współpracy ze specjalistami z BodyTec20+ przygoda z aktywnym stylem życia może stać się prawdziwą przyjemnością.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%