Zamknij

Uwaga Sochaczew: poszukiwany 16-letni Kamil AKTUALIZACJA

KPP Sochaczew 20:56, 04.10.2024 Aktualizacja: 18:07, 06.10.2024
5

Dzisiaj, 4 października, wieczorem Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie rozpoczęła poszukiwania 16-letniego Kamila W., który tydzień temu wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Ostatni raz chłopak widziany był dzisiaj około godz. 13:00 przy ul. Podzamcze w Sochaczewie.

Kamil W. ma 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, niebieskie oczy i ciemne włosy. Dzisiaj miał być ubrany w czerwoną kurtkę, granatowe spodnie, ciemnoszarą bluzę, czarne buty i czapkę z daszkiem w kolorze piaskowym.

W ubiegły piątek miał na sobie krótkie spodenki koloru czarnego, czarną koszulkę, białe skarpety i granatową bluzę.

Osoby, które znają miejsce pobytu małoletniego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie, tel. 47 70 55 222 lub z operatorem numeru 112.

AKTUALIZACJA

Jak poinformowała w sobotę 5 października Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie poszukiwania 16-letniego Kamila zostały zakończone.

- Kończymy poszukiwania 16-latka! Mieszkaniec gminy Sochaczew jest cały i zdrowy! Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie liczne udostępnienie informacji o poszukiwaniach -

- informuje KPP Sochaczew. 

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (5)

Kasia Kasia

8 4

Dziecka nie ma od tygodnia,a dopiero teraz zaczynają się poszukiwania? Gdzie rodzice? Musiało coś być na rzeczy w domu jeśli sobie poszedł,albo niewłaściwe towarzystwo... Dlaczego matka wcześniej nie zareagowała, przecież to ona powinna dbać o to żeby mieć dobry kontakt ze swoim dzieckiem. Nie bardzo to rozumiem, gdyż my jako rodzice już dorosłego syna od zawsze mieliśmy i mamy z nim super kontakt.

21:42, 04.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Lokalny Chłopaczek Lokalny Chłopaczek

5 11

Myślę że nie czas na takie wywody. Kobieto się rozpisałaś a N masz pojęcia co się stało i oczerniasz ludzi a moze to , a moze a moze GOWNO NAS TERAZ OBCHODZI ZE MASZ KONTAKT Z DZIECKEM. Jak nie rozumiesz to nie kometuj a tym bardziej nie oceniaj !!!! że ty masz cukierkową rodzinkę to nie znaczy że każdy ma tyle szczęścia.
To gdzie oświata, szkoły, ?? O podwyszke drzeć japę pierwsi a za robotę wziąść nie ma komu.
Wyp...olić od razu że stanowiska wychowawcę psychologa pedagoga jak nie nadają się !!!

23:51, 04.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kat Kat

12 1

A co z tym ma wspólnego szkoła?To rodzice są od wychowywania, szkoła od jest nauczania.

12:24, 05.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Rozumiem wszystkoRozumiem wszystko

8 1

Chciał poszaleć i tyle proste

15:36, 05.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

IkxIkx

9 0

Najpierw - rodzice i rodzina. To dom jest od wychowania, szkoła może jedynie dopomóc. Jeśli nie ma współpracy, że strony domu, to szkoła nic nie wskóra. To nie szkoła jest winna, że nastoletni chłopak poszedł w tango na tydzień.

18:07, 05.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

******

6 0

Był na gigancie,proste

18:22, 05.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

prrrprrr

0 0

ta

15:33, 06.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%