Zamknij
REKLAMA

Piłkarze z ważnym przesłaniem #zostańwdomu #trenujwdomu

12:53, 05.04.2020 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

Epidemia związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa sparaliżowała nasze codzienne obowiązki i rozgrywki sportowe. Regularnie pojawiają się także informacje o kolejnych obostrzeniach związanych z poruszaniem się i ograniczeniem aktywności poza domem do minimum. Choć sportowcy nie mają lekko, to swoją postawą promują to, co najważniejsze - zdrowie i bezpieczeństwo. 

Choć wielu z nas tęskni za sportową rywalizacją to w obecnej sytuacji schodzi ona na dalszy plan. Ważniejsze jest nasze zdrowie i bezpieczeństwo, a także postawa promująca dostosowanie się do wprowadzanych ograniczeń. Okazuje się, że utrzymać formę można także we własnych czterech kątach, do czego przekonują piłkarze akcją #zostańwdomu i #trenujwdomu. 

Na profilach społecznościowych klubów coraz częściej pojawiają się zdjęcia ze wspomnianymi hashtagami. Do akcji włączają się piłkarze w każdym wieku reprezentujący między innymi KS Teresin, Bzurę Chodaków, Unię Boryszew i Tajfun Brochów. Czy akcja swoim zasięgiem ogarnie także zawodników innych sekcji? Mamy nadzieję, że tak bo idea jest słuszna, a postawa piłkarzy godna naśladowania.

Najrozsądniejszą formą aktywności fizycznej pozostają treningi domowe, do czego zachęcamy, O tym jak trenować we własnych "czterech kątach" tłumaczył na antenie Radia Sochaczew Emanuel Zimny, trener i nauczyciel wychowania fizycznego.

Zdjęcia pochodzą z profili klubów sportowych na portalu Facebook. 

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz