Zamknij

Będą meble Bodzio w Sochaczewie

14:50, 23.03.2023 M.
Skomentuj M. M.

Ulica Traugutta w Sochaczewie robi się coraz bardziej handlowa. Charakter ten wzmocniła niewątpliwe obecność Lidla, a wkrótce tuż obok pojawi się nowy sklep. Inwestycję realizuje Fabryka Mebli Bodzio.

Na początek wróćmy do 2018 roku, kiedy to na działce obok powstającego Lidla przy Traugutta zburzono w jeden dzień starą kamienicę. Początkowo zakładano, że to sam Lidl szuka większej powierzchni dla swojej inwestycji, sprawy potoczyły się jednak inaczej. Działkę po starej kamienicy posprzątano, po czym zaległa cisza. I oto w ostatnich dniach zaczął się tu ruch. Przede wszystkim jasne się stało, że działka została powiększona o nieruchomość sąsiednią, gdzie obecnie prowadzona jest rozbiórka istniejących tu zabudowań: garażowych, gospodarczych oraz charakterystycznego, niewielkiego domu mieszkalnego.

Z pozyskanych przez nas informacji wynika, że prace na wspomnianej działce prowadzi Fabryka Mebli Bodzio, o sklepie tej firmy w Sochaczewie mówi się już zresztą od jakiegoś czasu. Ta polska, rodzinna spółka posiada obecnie 300 salonów w kraju, proponując spory przekrój mebli, od typowo domowych po hotelowe czy biurowe.

Obecnie czekamy na odpowiedź firmy, w której mamy nadzieję poznać więcej szczegółów na temat inwestycji w Sochaczewie.

 

(M. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%