Zamknij
REKLAMA

Świat Malucha zakończył rok

13:05, 16.07.2018 | tekst promocyjny
REKLAMA
Skomentuj

Piątek 29 czerwca  był dniem szczególnym w naszym przedszkolu, ponieważ tego dnia świętowaliśmy uroczyste zakończenie roku szkolnego. Był to dzień pełen przeżyć dla przedszkolaków, rodziców oraz nauczycieli.

 

Pod czujnym okiem wychowawczyń przedszkolaki przygotowywały prezentację swoich umiejętności - a tym samym wzbogaciły ten dzień swoimi występami artystycznym. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wiersze. najmłodsze dzieci zaprezentowały taniec Kaczuszki. Po zakończonej części artystycznej nastąpił czas na zaprezentowanie umiejętności sportowych  naszych dzieci z grupy zerówkowej podczas pokazu Judo. Wszyscy nagrodzili występujące przedszkolaki gromkimi brawami.

Na pamiątkę dzieci otrzymały od przedszkola pamiątkowe dyplomy i książki.

Po zakończonych występach i pokazach rozpoczęto wspaniałą zabawę w gronie wychowawców, dzieci i rodziców. Miłą atmosferę i moc atrakcji zapewnił dzieciom wodzirej. Nie zabrakło tańców, konkursów dla dzieci i rodzin. Przedszkolaki zachwycone były watą cukrową,  kolejka po popcorn nie miała końca, a śmieszne zdjęcia z foto-budki będą na pewno pamiątką na długie lata!

W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych domowych ciast przygotowanych przez naszych przedszkolaków w ramach zajęć kulinarnych, grillowanych kiełbasek i karkówki przygotowanej przez wspaniałą obsługę zajazdu w Jezioranach.  W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Wszystkim uczestnikom – dzieciom, ich rodzicom dziękujemy za zabawę i mile spędzony czas w rodzinnej atmosferze. Podziękowania składamy również gospodarstwu agroturystycznemu Jeziorany, foto budce Goodan, i firmie Party One.  Rok szkolny w przedszkolu Świat Malucha dobiegł końca. Teraz już można cieszyć się wakacjami! Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Niepublicznego Przedszkola Świat Malucha życzą wszystkim dzieciom i ich rodzicom wspaniałych wakacji i udanego wypoczynku!

 

(tekst promocyjny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone