Zamknij

Adam Orliński: dopinam otwarcie biura poselskiego w Sochaczewie

12:25, 20.11.2023 MF Aktualizacja: 14:10, 20.11.2023
Skomentuj

Świeżo upieczony poseł Adam Orliński lada dzień otworzy swoje biuro w Sochaczewie. Jak mówi, będzie to jego główne biuro, gdyż z naszym miastem, jako tu urodzony, związany jest najbardziej, i to stąd pochodziło największe poparcie dla jego kandydatury w ostatnich wyborach parlamentarnych.

Lada dzień Adam Orliński otworzy swoje biuro poselskie w Sochaczewie. Na razie nie zdradza dokładnego adresu, gdyż jeszcze jest przed podpisaniem stosownych umów. Parlamentarzysta podkreśla przy tym, że będzie to jego biuro główne.

- Sochaczew to moje miejsce na ziemi. Tu kształtowałem swoją postawę, to, kim jestem. Tu także uzyskiwałem najlepsze wyniki wyborcze. Tu także mieszkają wszyscy mi najbliżsi. Stąd też decyzja, gdzie powstanie moje główne biuro poselskie, była oczywista. W tym momencie dopinam wszystkie tematy i formalności, pozyskanie zgód. Chciałbym, żeby to było biuro otwarte, żeby każdy mógł tutaj przyjść i wyrazić swoją opinię –

- mówi poseł. Filie tego biura mają powstać też w innych miejscowościach w okręgu płocko – ciechanowskim, między innymi w samym Płocku i w Żyrardowie. Poseł planuje też gościć u siebie w Sochaczewie senatora Waldemara Pawlaka.

- Jesteśmy tak umówieni, że przy tym moim głównym biurze swoje dyżury będzie pełnił senator Waldemar Pawlak, który z kolei swoje główne biuro będzie miał w Gostyninie.

Standardowym dniem dyżurowania posłów i senatorów w swoich biurach są poniedziałki, Adam Orliński ma nadzieję, że nie tylko w poniedziałki, ale także w inne dni będzie się można spotkać z nim w sochaczewskim biurze.

(MF)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(4)

mixermixer

3 6

premiera wybierajcie, a nie pozwalajcie na podchody i manewry harcerzyków z PiS pod dowództwem Maliniaka. Zarządzi (Maliniak) drugie wybory i może być różnie. I będzie *biuro poselskie odsprzedam?* 16:05, 20.11.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MokMok

1 1

Maliniak nie może pogodzić się z prawda objawiona...a tak wierzy w Boga...GŁOS LUDU GŁOSEM BOGA...CZYLI VOX POPULI VOX DEY...ludzie Polacy wybrali sobie ludzi do sprawowania wkladzy...władzy która jest mądrzejsza i lepsza od PISLAMSKIEGO RZADU..nierządem stojącego..a Polaków myślących i czujących inaczej....LEWAKAMI NAZYWAJĄC.Definicja lewaka to...CZŁOWIEK KTÓRY LEWICUJĄCY..ROZDAJĄCY ŚRODKI SOCJALNE..PIENIĄDZE ...oskarża innych o lewactwo.. 22:36, 20.11.2023


Tylko prawda Tylko prawda

1 0

Brać się za pracę 100 dni 100 konkretów czas do końca Marca. Potem będziemy sprawdzać. 10:26, 21.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kazikkazik

0 0

Cztery latka min,a i pójdziecie na bruk albo jeszcze szybciej. 18:36, 21.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%