Na terenie ogródka jordanowskiego w Sochaczewie przy al. 600-lecia trwają prace związane z budową Krainy Przygód. W związku z tym obiekt został wyłączony z użytkowania.
Zgodnie z zapowiedziami, z początkiem sierpnia ogródek jordanowski przy al. 600-lecia został wyłączony z użytku. Powodem są wykonywane tam prace. Do tej pory mogły się one odbywać z częściowym wyłączeniem terenu dla odwiedzających, prace jednak muszą wejść na kolejny level, a żeby zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo, konieczne jest całkowite zamknięcie.
Warto przypomnieć, że rewitalizacja ogródka jordanowskiego pochłonie 8,7 mln zł. Środki pochodzą z budżetu miasta i z dotacji samorządu województwa mazowieckiego. Po remoncie na terenie ogródka znajdzie się blisko 70 urządzeń do zabawy, z których część będzie przystosowana do potrzeb dzieci niepełnosprawnych.
9 0
Wszystko spoko tylko szkoda że prace nie mogły być realizowane przed wakacjami.
10 0
dokładnie , jaką to trzeba mieć sieczkę w głowie aby na wakacje pozbawić dzieci w zasadzie jedynej rozrywki w centrum- naprawdę to nie mogło poczekać do września????
5 0
Ciekawe czy drzewa pozostaną nie wycięte i poasek zamiast betonowych ścieżek .....?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz