Zamknij
REKLAMA

Niesamowita metamorfoza – pan Jakub schudł 13 kg w Projekt Zdrowie

14:27, 22.09.2021 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Kolejna, przepiękna metamorfoza w gabinecie Projekt Zdrowie. Pan Jakub, pod okiem dietetyka, zmienił swoje nawyki żywieniowe i schudł 13 kilogramów. Bohater tej metamorfozy podkreśla, że dawno nie czuł się tak dobrze, jak teraz.

 

 

Dlaczego postanowił Pan podjąć decyzję o odchudzaniu?

Myślę że dlatego że ciężko mi było już ze swoim brzuchem . Czułem taką ciężkość i wieczne problemy ze zginaniem w pracy i w ogóle w życiu codziennym .  A druga sprawa to też sprawa mojego powrotu do sportu do piłki nożnej wiadomo że z takim brzuchem i ciężarem było by ciężko cokolwiek zrobić dlatego też mnie to motywowało żeby troszkę schudnąć i zwiększyć swoją kondycję poprzez dietę i aktywność fizyczną jaką starałem się codziennie wykonywać .

Jakie błędy żywieniowe popełniał Pan przed kuracją?

Heh. Jedzenie, jedzenie i jeszcze raz brak umiaru  a szczególnie jedzenie nocami i podjadanie to było moimi największymi błędami żywieniowymi .  Oczywiście też dużo takich chipsów czy słodyczy nocami, napoje gazowane w wielkich ilościach tego było naprawdę dużo i teraz wiem że to było złe .

Czy na początku miał Pan jakieś obawy?

 Czy ja wiem . Podszedłem do tego z wielką ochotą i zaangażowaniem , myślę ze pani Dietetyk  to potwierdzi hehe …  Ale tak naprawdę nie miałem , wiedziałem co chce osiągnąć też byłem przygotowany psychicznie co mnie czeka co będę musiał czego nie będę mógł i to wszystko dało mi taką pewność ze jestem w stanie to zrobić .

Jak wspomina Pan pierwsze tygodnie trwania diety?

No tu muszę powiedzieć ze pierwsze takie dwa tygodnie diety były ciężkie troszkę . Pod tym względem że ciężko było się przyzwyczaić mojemu żołądkowi do takiego jedzenia a mojemu trybowi życia do takich nowych zmian . Ale potem poszło już z górki , wszystko było pyszne i zawsze byłem pojedzony i zadowolony.

Co Pana najbardziej motywowało?

Tak jak pisałem powyżej . Najbardziej mnie motywowała ta chęć powrotu do sportu do takiego zdrowego trybu życia . Ale też poprawa swojego wyglądu że przyjdzie lato przyjdzie ściągnąć koszulkę to będę mógł to zrobić bez żadnego wstydu .

Czy jest Pan zadowolony z efektów kuracji?

Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony . Szczerze nawet nie pomyślałem ze będzie to aż tak przyjemne i fajne  . Na prawdę czuję że zrobiliśmy to z panią dietetyk co chcieliśmy zrobić jaki daliśmy sobie cel taki osiągnęliśmy i ja jestem z tego bardzo zadowolony i szczęśliwy .

Czy poleciłby Pan innym osobom Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie?

Ależ oczywiście . Zresztą w ciągu kuracji wielokrotnie to już  zrobiłem i są tego efekty bo udało mi się parę osób zachęcić i namówić i z tego co wiem na pewno tego nie żałują bo czują takie samo zadowolenie jak ja . Bardzo polecam naprawdę bardzo , nie bójcie się niczego to nie jest żadna głodówka ani nic z tych rzeczy to jest praca ze sobą ze swoim trybem żywienia i trochę waszego zaangażowania i motywacji i na pewno każdy osiągnie swój cel . Na koniec chciałbym bardzo podziękować całej ekipie PROJEKT ZDROWIE za wszystko , za wyrozumiałość za profesjonalne podejście i naprawdę świetną pracę jaką wspólnie wykonaliśmy , bardzo miło mi się z Wami pracowało i będę każdemu zawsze Was polecał .

 

Zapisz się już dziś !!!

Naszą misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do każdej osoby, która szuka pomocy z zakresu szeroko rozumianej dietetyki. Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Całe nasze życie składa się z codziennych decyzji... Od tych najprostszych, po te od których wiele może zależeć. Dlatego, podejmij taką decyzje by jednocześnie uzyskać smukłą sylwetkę, ale także poprawić swoje zdrowie.

Odważ się na zmiany i zapisz się  na bezpłatną konsultację z dietetykiem, Panią Pauliną Knyszewską pod numerem telefonu: 570 057 208

 

 https://sochaczew.projektzdrowie.info/

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE 

ul. Poprzeczna 5a

96-500 Sochaczew                                                                                                                           

Tel. +48 570 057 208                                                                                                                         

 E-mail: sochaczew@projektzdrowie.info


Dietetyk Mgr Paulina Knyszewska

 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%