Zamknij
REKLAMA

Zakłady bukmacherskie - jak grać?

09:35, 23.06.2020 | materiały partnera

Niemal każdy z nas ma w swoim życiu doświadczenie, gdy wytypował prawidłowo oglądany mecz. Naturalnym odruchem jest chęć obstawienia swoich typów i wygranie za to pieniędzy. Jest to możliwe dzięki wzięciu udziału w zakładach bukmacherskich. Typowanie wyników, wspólna zabawa ze znajomymi oraz wizja dodatkowego zastrzyku gotówki to elementy, które składają się na to, że oglądanie meczy piłkarskich jest jeszcze bardziej ekscytujące. 

Formalności

Aby rozpocząć granie, należy wybrać firmę bukmacherską, która przyjmuje zakłady. Można to zrobić poprzez skorzystanie z oferty jednego z punktów stacjonarnych, jak i przez internet. Zakłady bukmacherskie przez internet są bardzo wygodne, przelewy robi się z kont internetowych i wszystko może odbyć się bez wychodzenia z domu. Zakłady w punktach stacjonarnych opierają się też o płatność gotówką, a udając się do punktu mamy możliwość przebywać z osobami, które, podobnie ja my, aprobują swojego szczęścia w obstawianiu. 

Aby obstawiać w zakładach bukmacherskich, należy mieć skończone 18 lat. Jest to wymóg, którego w żaden sposób nie da się ominąć,jest on regulowany przepisami prawa i surowo przestrzegany. Aby wziąć udział w zakładach bukmacherskich online, należy dokonać rejestracji w serwisie, a następnie przelać środki finansowe na wirtualne konto, dzięki którym możliwe będzie dokonywanie zakładów. Zanim przelejemy środki finansowe na jakiekolwiek konto sprawdźmy, czy dany bukmacher ma licencję Ministra Finansów. Istnieją bukmacherzy nielegalni. Korzystanie z ich usług kończy się zwykle bardzo wysokimi mandatami. 

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie?

Gdy przejdziemy już rejestrację oraz zapoznamy się z procedurami, należy nauczyć się sposobu grania. Tak naprawie dopiero po pewnym czasie dojdziemy do wprawy oraz dopiero po czasie wyklaruje się nasz indywidualny typ grania. Jedni za wszelką cenę unikają grania va banque, inni skupiają się na dywersyfikowaniu kont (graja u różnych bukmacherów), jeszcze inni, ci najbardziej elastyczni, dostosowują zawsze kapitał do swoich aktualnych możliwości finansowych. Dobrym sposobem na nauczenie się grania jest obserwowanie tego, jak zakłady bukmacherskie obstawiają inni, bardziej doświadczeni racze. Warto także prowadzić zawsze historię swoich zakładów i na bieżąco je analizować. Wykrycie skuteczności często jest możliwe dopiero wtedy, kiedy będziemy mieli większy zbiór danych. Istotne może okazać się także zaniechanie obstawiania po alkoholu, gdy nasz zdrowy rozsadek i możliwości rzetelnej oceny sytuacji są ograniczone. Po alkoholu jesteśmy naturalnie skłonni do podejmowania większej niż zwykle ryzyka. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA