Zamknij
REKLAMA

Laserowe zamykanie naczynek – na czym polega, do kogo jest skierowane i jak dbać o skórę po zabiegu

12.12, 09.08.2022 materiał partnera

W profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i salonach, można spodziewać się nie tylko standardowych zabiegów i usług, ale również nowości. Jedną z nich jest laserowe zamykanie naczynek, które cieszy się w ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem. Czym dokładnie jest, dla kogo poleca się tę usługę i jak dbać o skórę po zabiegu?

Na czym polega laserowe zamykanie naczynek?

Profesjonalne laserowe zamykanie naczynek to najbardziej trafione hasło, jakie można wpisać do wyszukiwarki internetowej, szukając zabiegu wykonywanego przy użyciu głowicy Dye-VL, która jest wąskopasmowym, pulsacyjnym źródłem światła. Zabieg ten pozwala leczyć osoby ze zmianami naczyniowymi, a także zaburzeniami pigmentacji. Jeśli chcesz sama sprawdzić jakie efekty daje laserowe zamykanie naczynek, Warszawa to lokalizacja, w której bez problemu znajdziesz odpowiedni gabinet. Zabieg jest bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji, a sam jego przebieg nie wywołuje dyskomfortu. Kiedy na twarzy pojawiają się pajączki czy rumień, trzeba zacząć reagować. Niestety same kosmetyki niewiele są w stanie w tej sytuacji zdziałać. Zdecydowanie lepiej rozważyć skorzystanie z zabiegu przy użyciu lasera.

Dla kogo zabieg laserowego zamykania naczynek?

Okazuje się, że laserowe zamykanie naczynek nie jest zabiegiem dla każdego. Zaleca się go przede wszystkim osobom, które mają widoczne zmiany naczyniowe i nieestetyczne plamy. Wskazaniem do tego zabiegu są: rozszerzone naczynka, naczyniaki gwieździste i płaskie, naczyniaki rubinowe, czy rumień. Zabieg można przeprowadzić u osób borykających się z trądzikiem różowatym i rozszerzonymi porami. W tych sytuacjach warto oddać się w ręce profesjonalnej kosmetyczki, która przeprowadzi zabieg przy użyciu lasera i tym prostym sposobem wyeliminuje te nieprzyjemne dla oka i zdrowia zmiany skórne.

Laserowe zamykanie naczynek – jak dbać o skórę po zabiegu?

Osoby, które zdecydowały się na laserowe zamykanie naczynek w Warszawie lub w innym mieście, powinny zadbać o swoją skórę po zabiegu. Trzeba wówczas przede wszystkim unikać słońca. Warto też stosować specjalny krem chroniący skórę przed promieniami UV. Tak samo należy unikać wysokich temperatur. Więc przebywanie na zewnętrz w upalne dni nie jest wskazane u tych osób. Jak widać, nie ma tu żadnych skomplikowanych zaleceń.

Poza tym laserowe zamykanie naczynek jest bezpieczne, bezbolesne i co najważniejsze, skuteczne. Warto w takim razie zastanowić się nad skorzystaniem z tej usługi, mając jakiekolwiek wskazania do jej wykonania. Dobrze jest wcześniej wybrać się do kosmetyczki na konsultację. Podpowie, czy warto i przede wszystkim dokładnie wyjaśni, na czym polega zabieg.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%