Zamknij
REKLAMA

Nielegalne wyroby tytoniowe w domu 64-letniej mieszkanki Sochaczewa

11:36, 25.02.2021 | KPP Sochaczew
Skomentuj foto poglądowe źródło policja.pl
REKLAMA

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą o korupcję dostali informację, że mieszkanka Sochaczewa posiada nielegalne wyroby tytoniowe. Mundurowi znaleźli u niej papierosy i tytoń bez polskich znaków akcyzy. Sprawą 64-latki będzie zajmowała się Krajowa Administracja Skarbowa.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcjo ustalili, że mieszkanka Sochaczewa posiada nielegalne wyroby tytoniowe. Wczoraj kryminalni przystąpili do realizacji sprawy.

W mieszkaniu sochaczewianki znaleźli papierosy i tytoń bez polskich znaków akcyzy. Materiały w jej sprawie zostaną przesłane do Krajowej Administracji Skarbowej.

mł. asp. Agnieszka Dzik

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Pracujacy Pracujacy

3 0

Luzik!!!! Ta pani dorabia do emerytury 😂😂😂😂 11:42, 25.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SsSs

3 0

Czyżby znowu z Pekinu z Korczaka znana i lubiana 18:44, 25.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LolaLola

1 0

KAPITALIZM TO SYSTEM SPEKULACYJNY -NA ZASADZIE- TANIO KUPIĆ ,DROGO SPRZEDAC. JEŚLI ZACIESNIA SIĘ PETLE PODATKAMI POSREDNIMI CZY BEZPOŚREDNIMI , RESTYRKACJAMI ,ZAKAZAMI, NAKAZAMI TO KWITNIE WPROST PROPORCJONALNIE TO TEGO NIELEGALNY HANDEL... TAKIE SĄ PRAWA WOLNEGO RYNKU POPYTU -PODAŻY.A PONOĆ TO TEN MARGINES NAKRĘCA KONIUNKTURE.A JEŚLI SIĘ GO OGRANICZA DRASTYCZNIE I STERUJE SIĘ RECZNIE JAK BYŁO ZA KOMUNY TO JEST TO JUZ SYSTEM CENTRALNY KOMUNISTYCZNY-MONOWLADZY . A DO TEGO WLASNIE ZMIERZAMY W NASZEJ GOSPODARCE . 01:28, 28.02.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZofijaZofija

0 0

Jeśli jest popyt...będzie tez i podaż na zaspokojenie tego popytu...i konkurencyjne ceny podawanego towaru zachęcają do działania ludzi z inicjatywa.Zbyt wysokie ceny ceny regulowane przez panstwo ...są przyczyna tej konkurencji.😐 12:50, 04.03.2021


REKLAMA
0%